-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Misia bo tak ma na imie mala pojechala dzis do lecznicy i tam zostala bo ranka w jednym miejscu sie otwarla dosc brzydko to wszystko wygladalo, zas pani Zdzislawa nowa wlascielka suni sie rozplakala ze po tak krotkim pobycie u niej musi znow ja zostawic w lecznicy. Bylysmy umowione na telefon ze jutro ja odbierzemy jesli bedzie mozna. Coz za radosc byla w glosie pani Zdzislawy kiedy do mnie zadzwonila i powiedziala ze sunie juz odebrala z lecznicy bo wszystko juz w porzadku a na kontrole pojedziemy w przyszlym tygodniu.
-
Opiekunko Beja trzymaj sie!!! i nie poddawaj, trzymamy kciuki za zdrowko Beja.
-
Sprobuj dac jej patyki do gryzienia jest co prawda sporo drzazg na podlodze ale wolalam to zmiatac niz miec poniszczone buty papcie ktore i tak chowalam, dawalam rowniez ciucha ktorego moglam juz wyrzucic ale najpierw go zalozylam zeby mna pachnial no i kartki rzucam na podloge ktore to Megi drze do dzis a potem znow tylko zmiotka idzei w ruch. Ale mimo wszystko staraj sie sprzatac wszystko co mogloby stac sie jej zabawa i zniszczeniu.
-
ok. ja tez czekam na odp.niewazne od kogo, a wy delikatnie tak jak piszecie dowiedzcie sie o niej zgodnie z obiecanka dana przez schronisko.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Teraz to i ja sie czuje jak na karuzeli w koncu nie wiem czy jeszcze jest u pani Edyty czy juz wraca do Chrzanowa.:cool3: -
maciaszek piszesz ze pies nie dogaduje sie z innymi psami, a jak wyglada sprawa z sukami. Po zatym dowiedz sie czy w tej chwili pies jest do wydania czy jest z nim podobna sprawa jak z astka. Bo w tej chwili mi sie przypomnialo ze jak dzwonilam do UM to cos ona wspominala o jeszcze jednej takiej sprawie.
-
Faktycznie mala jest wielkosci kota, a nawet jeden lub nawet dwa kocury sa wieksze od malej, a jutro zabieramy mala na wyjecie szwow zas jedna z kotek na sterylke. Dzis mialam od pani telefon i opowiadala mi ze w telwizorze padl strzal i malutka bardzo sie przestraszyla, trzesla sie jak galaretka ale pancia ja szybciutko przytulila az sie uspokoila. Niepokoi tez pancie to ze mala bardzo malo je ale przeciez takie male stworzonko nie moze duzo zjesc. A spi faktycznie z pania w luzeczku, ciesze sie ze ja jutro zobaczymy.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jakos do mnie gemsi twoj przeplyw informacji dotarl, i nie tylko do mnie mam nadzieje ze dotrze rowniez do innych ktorzy sie tu wypowiedzieli. -
Koffi tez czekala na swoja kolejke i wydawac by sie moglo ze juz zostanie nie wiadomo na jak dlugo a jednak znalazla swoich ludzi. Identycznie bedzie z Tina. Jak tylko sie znajdzie ten czlowiek i miedzy nimi zaiskrzy to napewno pojdzie. Sama wiesz Ewciu ze mimo ze chcemy sie pozbyc naszych podopiecznych to niestety ale w wyszukiwaniu przyszlych wlascieli tez jestesmy bardzo wybredni, tak samo jak Koffi i Tina.