Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Misia bo tak ma na imie mala pojechala dzis do lecznicy i tam zostala bo ranka w jednym miejscu sie otwarla dosc brzydko to wszystko wygladalo, zas pani Zdzislawa nowa wlascielka suni sie rozplakala ze po tak krotkim pobycie u niej musi znow ja zostawic w lecznicy. Bylysmy umowione na telefon ze jutro ja odbierzemy jesli bedzie mozna. Coz za radosc byla w glosie pani Zdzislawy kiedy do mnie zadzwonila i powiedziala ze sunie juz odebrala z lecznicy bo wszystko juz w porzadku a na kontrole pojedziemy w przyszlym tygodniu.
  2. Opiekunko Beja trzymaj sie!!! i nie poddawaj, trzymamy kciuki za zdrowko Beja.
  3. Sprobuj dac jej patyki do gryzienia jest co prawda sporo drzazg na podlodze ale wolalam to zmiatac niz miec poniszczone buty papcie ktore i tak chowalam, dawalam rowniez ciucha ktorego moglam juz wyrzucic ale najpierw go zalozylam zeby mna pachnial no i kartki rzucam na podloge ktore to Megi drze do dzis a potem znow tylko zmiotka idzei w ruch. Ale mimo wszystko staraj sie sprzatac wszystko co mogloby stac sie jej zabawa i zniszczeniu.
  4. Pani powiedziala mi ze sprawa ta zostala przedyskutowana z rodzina i jest gotowa przyjac wyzwanie, oprocz tego, od czego nasza brygada dradcow jak rowniez idacych z pomoca w kazdej chwili.
  5. Jeszcze raz prosze cie maciaszek o dokladne info jutro po wizycie w schronie bo jest osoba chetna na psa mieszka w bloka wyraza zgode na kastracje. Pies mieszkal by w bloku nadrugim pietrze ale za to blisko lak gdzie mialby soacery i zabawy na lakach. Co wy na to?
  6. ok. ja tez czekam na odp.niewazne od kogo, a wy delikatnie tak jak piszecie dowiedzcie sie o niej zgodnie z obiecanka dana przez schronisko.
  7. maciaszek to jeszcze prosze dowiedz sie o ksiazeczke szczepien psa, moje pytanie czy jest kastrowany i czy schron zarzada zaplaty za psa, jesli tak to ile.
  8. Wlaczamy prawie zawsze szosty bieg, i chcac sie polapac w naszych akcjach radze ci zrobic to samo.
  9. Jezeli sa jeszcze inne pudelki do adopcji, to gdzie one sa, wtedy napewno nie beda musialy dluzej przebywac w schronie a my sie podzielimy.
  10. O postepach w oblaskawianiu bestyjki bedziecie nas napewno informowac.
  11. Dzis, bedac u wetki dowiemy sie jak dlugo przewiduja weci podawac psince lekarstwo, ktore niestety tez kosztuje sporo kasy.
  12. Nie zdarzylam jeszcze powiadomic Karoliny o tym fakcie, mozesz wyslac im meila, bo jest jeszcze sporo czasu ale i tak telefon trzeba bedzie wykonac zeby przekazac szczegoly chce rowniez zabrac Kotke na sterylke od tej pani gdzie mieszka Toffik cala trojke za jednym zamachem.
  13. Ulka mozesz rowniez wyslac do pani Ewy meila z plakatam Saby a ona to wywiesi w UM, dastala taka zgode.
  14. O tak bea jest takie miejsce " wieczny odpoczynek" ale zapewniam cie ze ja na to tez nie bede miala czasu.
  15. maciaszek jak sie czegos dowiesz o Filipie to napisz mi PW.
  16. Oj od nas tez kawalek gdyby nam przyszlo jechac po blondasa bo mieszkamy kolo Krakowa.
  17. Teraz to i ja sie czuje jak na karuzeli w koncu nie wiem czy jeszcze jest u pani Edyty czy juz wraca do Chrzanowa.:cool3:
  18. Tak jak juz wspominalam Tofik i jamniczka maja wyznaczony termin u weta na 8 listopada, Toficzek do obciecia diamencikow a jamnisia chociaz jeszcze sie nie szczenila to ona juz nam potomstwa na swiat nie wyda a my tym samy bedziemy mieli wiecej domkow dla juz zyjacych bid.
  19. maciaszek piszesz ze pies nie dogaduje sie z innymi psami, a jak wyglada sprawa z sukami. Po zatym dowiedz sie czy w tej chwili pies jest do wydania czy jest z nim podobna sprawa jak z astka. Bo w tej chwili mi sie przypomnialo ze jak dzwonilam do UM to cos ona wspominala o jeszcze jednej takiej sprawie.
  20. Faktycznie mala jest wielkosci kota, a nawet jeden lub nawet dwa kocury sa wieksze od malej, a jutro zabieramy mala na wyjecie szwow zas jedna z kotek na sterylke. Dzis mialam od pani telefon i opowiadala mi ze w telwizorze padl strzal i malutka bardzo sie przestraszyla, trzesla sie jak galaretka ale pancia ja szybciutko przytulila az sie uspokoila. Niepokoi tez pancie to ze mala bardzo malo je ale przeciez takie male stworzonko nie moze duzo zjesc. A spi faktycznie z pania w luzeczku, ciesze sie ze ja jutro zobaczymy.
  21. Cioteczki jestescie kochane, :loveu::loveu: lzej na sercu kiedy wiadomo ze psiak potrzbuje piniazkow i sa wrod was tacy ktorzy walcza o jego zycie wspomagajac nas a wlasciwie to wetke w walce o jego zycie.
  22. Jakos do mnie gemsi twoj przeplyw informacji dotarl, i nie tylko do mnie mam nadzieje ze dotrze rowniez do innych ktorzy sie tu wypowiedzieli.
  23. Ta bestyjka tylko tak groznie wyglada a juz trzeci kawalek paroweczki ladnie z reki jadl i do konca juz pary z mordki nie puscil.
  24. Koffi tez czekala na swoja kolejke i wydawac by sie moglo ze juz zostanie nie wiadomo na jak dlugo a jednak znalazla swoich ludzi. Identycznie bedzie z Tina. Jak tylko sie znajdzie ten czlowiek i miedzy nimi zaiskrzy to napewno pojdzie. Sama wiesz Ewciu ze mimo ze chcemy sie pozbyc naszych podopiecznych to niestety ale w wyszukiwaniu przyszlych wlascieli tez jestesmy bardzo wybredni, tak samo jak Koffi i Tina.
  25. Chcialoby sie na kazdym watku zeby byly trzy osoby chetne na jednego psiaka. :lol:
×
×
  • Create New...