Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Koffi dajemy ci ostatni tydzien w DT, czas najwyzszy zebys znalazla juz kochajacy domek bo inne psiaki czekaja w kolejce a tu zima idzie.:shake: Zmiluj sie kochana przytulanko, nad swoimi pobratyncami.:placz:
  2. maciaszek podam ci na PW namiary na Straz dla zwierzat w Katowicach i nr. tel do goscia z ktorym rozmawialam juz jakies dwa miesace temu o suni, on zna te sprawe jesli trzeba bedzie przypomne mu rozmowe z nim jak rowniez to do czego sie zobowiazal odnosnie suni.
  3. A nas zzera ciekawosc :angryy::angryy::angryy: czekamy na dalsze wiesci.:crazyeye:
  4. Wyobrazam sobie Ulka co przezyliscie z TZ, czytajac wasza przygode z rudaskiem sama doznawalam dziwnego uczucia. :angryy: Moze w jego przypadku najpierw zrobimu mu kastracje a na koniec szczepienie? Jak myslisz Ulka. To w koncu wiocha gdzie psy biegaja luzem i maly latwo moze isc w dluga. I chociaz pancia bardzo kocha zwierzeta to o ucieczke nie trudno.
  5. Radosc serce rozpiera, :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zadzwonilam zeby zapytac jak tam malutka sie zaklimatyzowala, nowa pani jest nia zachwycona mowi ze zakochala sie w niej od pierwszego wejrzenia jak tylko zobaczyla ja na naszej stronce. Pani mowi ze juz nigdy by jej nie oddala musielibysmy ja chyba wykrasc. Ale pani nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak wielka radosc nam sprawia dajac malej tak wspanialy domek pelen milosci. :multi::multi: :multi:Poslanko i miseczki juz mala ma a jutro ida do sklepu zeby suni kupic szeleczki z tej radosci zapomnialam zapytac czy mala ma juz imie. Ale w niedlugim czasie sie dowiemy bo pojedziemy mala szczepic i zeby formalnosci stalo sie zadosc spsac umowe adopcyjna ktora w tym przypadku jest cakowiecie zbyteczna ale dla nas nie bo bedziemy pilnowac sterylki gdyby pancia zapomniala. :lol::lol:
  6. rudasek przed pol godzina pojechal z ciocia Ulka do nowego domku,:multi::multi: chyba ciocia Ulka cos nam tu jeszcze dzis poznym wieczorem dopisze.:crazyeye:
  7. I ja mysle ze do trzech tygodni znajdzie sie domek dla suni a wtedy mozna bedzie zabrac sie za druga.
  8. trzeba bedzie ciocia Ulka chyba jednak jamniora przeniesc do dzialu adopcji bo tam napewno ma wieksze szanse, na znalezienie ewentualnie nowego domku.
  9. kurdupelek jaki slodki. Posylam jutro przez Ewcie srodek na pchly, bo podobno maja pchel pod dostatkiem.
  10. Chcialabym na wlasne oczy zobaczyc pomyslodawce tej jakze niesmacznej reklamy, pewnie jego wyglad jest tak samo niesmaczny jak ta reklama. A to co ma w glowie zamiast rozumu zostawie bez komentarza.:shake::shake::shake:
  11. Dzis wieczorem odwozimy rudaska i dzieki niemu udalo nam sie namowic babcie przyszlej wlascielki rudaska na sterylke wlasnej suni jamniczki. A przyszli mlodzi wlasciela rudaska tez sa zadowolenia ze rudasek bedzie wykastrowany. Kazda taka wizyta gdzie dodtkowo mozna kogos namowic na sterylke jest wielce zadawalajaca. Zeby tylko ktos chcial sie do nas przylaczyc bo my nie wyrabiamy. Oddajemy juz nie szczpione psy z braku DT ale po tygodniu musimy znow wracac w to samo miejsce zeby zaszczepic psy juz w nowych domkach. A nastepnie pilnowac terminu sterylki lub kastracji. :shake::shake:
  12. W przyszlym tygodniu ja szczepimy, zreszta przynajmniej dwa dni bedziemy potrzebowac na szczepienia psiakow ktore sa juz w nowych domkach, a pozniej dwa tygodnie po szczepieniu mozna sunie przygotowac do sterylki warunek ze bedziemy mialy DT.
  13. Ewcia termin podaje ci termin na sterylke dla suni 16.10.07 godzina 12.00, wczesniej nie mozna bylo bo suka jest zaszczepiona 01.10. a musi uplynac dwa tygodnie od szczepienia.
  14. Ulka jestem u ciebie tak jak uzgodnilysmy o dodzinie 10.00 i zawozimy moja sunieczke jak rowniez jedziemy sprawdzic domek dla rudaska. Telefonicznie juz uzgodnilam nasze przybycie.
  15. Ewciu jest potrzbne tylko cos na odrobaczenie szczeniaka w reszte zaopatrujemy sie gdzie indziej. Jesli bedzie Lucyna albo Ania przypomnij im o termine sterylki Tiny, do tej pory jeszcze Ania nie podala mi terminu.
  16. Czyli musimy sie jeszcze zaopatrzec w tabletki do odrobaczania szczeniat.
  17. Jestem pewna ze jak ciocia Ulka cie na stronke wrzuci to szybko znajdziesz domek.
  18. Ewciu a zdazylas dzis podejsc do babci zeby odrobaczyc ta druga sunie.
  19. Ale tez jutro rano jedziemy, zawiezc pieski i na miejscu zorientujemy sie czy zostawiamy czy zabieramy spowrotem. Jestem pewna ze swoja skrobine zostawiam a co do rudaska to zobaczymy ale z wstepnej rozmowy telefonicznej mysle ze tez zostanie.
  20. Komu sie spodobam? :-o w czyim typie jestem :razz: czekam na dobra dusze ktora mnie przygarnie. :lol:
  21. Ulka zalezy od ciebie, kiedy chcesz go tam zawiezc, ksiazeczki wezmiey dzis z Libiaza bo nam brakuje i szczepionki tez wlasnie dla mojej sunieczki i dla rudaska, wydaje mie sie ze pieski jak bedziemy miec kiazeczki mozna juz dac a ze szczepieniem ja moge podjechac z Ela lub z toba i mozna juz to zrobic w nowym domku. Domek dla rudaska jest w Plazie zaraz za torami w blokach. Oczywiscie sa to domy nie sprawdzone co nie znaczy ze nie mozna tam podjechac od razu z pieskami.
  22. Zdarzysz Ulenko ja zobaczyc, tak sie sklada ze powoli musimy zaczac dzielic sie obowiazkami i mysle ze nie bedziesz miala nic przeciwko temu zabys to wlasnie ty byla ta osoba ktora bedzie jezdzic wydawac pieski do adopcji i podpisywac umowy, moze pomogla by ci w tym Malgosia z Trzebini lub wlasnie Agnieszka u ktorej byl koralik. W ten sposob ja moglabym czasami wykorzystac ten czas na zalatwienie innych spraw wyjasnie ci dzis jak sie spotkamy. Moja sunieczka idzie to Trzebini a szkoda a ze tak szybko raz ze syn nie bardzo chce jej oddac a dwa to jest tak piekna trojka do podziwiania ze zal serce sciska nie moc tym sie juz dluzej zachwycac. Ulka jak mozesz przygotuj mi dzis instrukcje wstawiania zdjec bo Adi mogl by wstafiac foki juz na zalozonym watku na biezaco. Megusia jest prawdziwa mamusia dla sunieczki, widoki takie ze na zadnym filmiku nie mozna zobaczyc.
  23. Wyobraz sobie Ulka ze z Bytomia. :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...