-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Jestem juz przekonana ze to zadna bestia, jezeli po drugiej naszej wizycie u niego nie bylo juz prawie szczekania na nas, za to prubowal sie chowac przed nami, gdyby mozna go tylko stmtad wydostac to w ciagu kilu dni pies nabral by zaufania do ludzi, przekonal by sie ze czlowiek nie jest jego wrogiem tylko przyjacielem. Z wielkim przerazeniem ogladam stan w jakim on zyje i nasza niemoc na dzien dzisiejszy.
-
Nastepne dwie adopcje juz za nami, czekamy z niecierpliwoscia na widomosci o Tince. Tinka prosimy cie dobij dzis do tej czworki szczesliwych psinek ktorzy dzis znalezli swoje prawdziwe szczescie, swoich jakze odpowiedzialnych wlascieli, tylko takich domkow chcemy szukac dla naszych podopiecznych zebysmy byli swiadomi ze juz nigdy nie zaznaja cierpienia w swoim psim zywocie. Tinka trzymam kciuki za ciebie az do bolu.
-
Moge napisac tylko tyle ze chlopczyk pojechal juz do nowego domku, znow trafilo sie chlopczykowi wspaniala kochajaca rodzinka ktora niedalej jak wczoraj pozegnala swojego pupila. Zacytuje slowa nowych wlascieli ze psy rasopodobne szybciej znajda domek dlatego oni zdecydowali sie dac domek zwyklemu kundlowi. :multi::multi::multi:Te slowa odzwierciedlaja szosunek tych ludzi do zwierzat. :loveu: Niestety ja tepa zawsze czegos zapomniec musze bo zabralam ks.szczepien, szczepionke, umowe adapcyjna ale niestety zapomnialam zabrac aparatu. :shake: Mam jednak cicha nadzieje ze nowi panstwo wysla Ulce fotki ktore zrobia komorka.:lol:
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
baffi potrzebna pomoc w szukaniu Schiri domku docelowego bo w tym w ktorym jest, zostac nie moze, tam jej poprostu nie chca, i gdyby sie znalazl odpowiedzialny domek w Warszawie dla niej lub okolicach nie musialaby wracac do nas by tutaj na miejscu rozpoczynac wszystko od nowa. -
Przepraszam za ofa na watku tinki ale ja juz mam powody do radosci, przyjechal juz dis do Chrzanowa szczeniak ze schroniska w Myslowicach, :loveu::loveu::loveu: bo panstwo pojechali tam szukac swojego zaginionego ONka ktory niestety juz zostal wyadoptowany.:-( Dotarl juz tez do Chrzanowie Filip ONek ze schroniska w Katowicach,:multi::multi::multi:a jezeli jeszcze dojda do skutku pomyslnie trzy adopcje w tym Tina to chyba bedziemy mialy powod do uczczenia tego dnia szampanem. Piec psow w jednym dniu, reszta wiadomosci wieczorem, jak bedziemy juz pewne ze na szampan czs nadszedl. :roll::lol:
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tak dorixx sunia wraca do Chrzanowa pomimo ze juz nie ma robali, dlatego tez mozesz nam pomoc w poszukiwaniu domku docelowego. -
Ulka pani Marta lub pani Marzena to sa te osoby z ktorymi wczoraj rozmawialam? Jezeli tak to jestem umowiona z nimi na godzine 16.00 po czym jedziemy po pieska. Nastepnie jestem umowiona z pania Beata do odwozu ONka. Tylko z lecznica na Mydlanej dograj sobie godzine odbioru szczeniaka bo tam juz nie dam rady podjechac, nie mam czym.
-
cos wiecej, pewnie bedzie wszystko w swoim czasie :razz: