Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Jestem juz przekonana ze to zadna bestia, jezeli po drugiej naszej wizycie u niego nie bylo juz prawie szczekania na nas, za to prubowal sie chowac przed nami, gdyby mozna go tylko stmtad wydostac to w ciagu kilu dni pies nabral by zaufania do ludzi, przekonal by sie ze czlowiek nie jest jego wrogiem tylko przyjacielem. Z wielkim przerazeniem ogladam stan w jakim on zyje i nasza niemoc na dzien dzisiejszy.
  2. Nastepne dwie adopcje juz za nami, czekamy z niecierpliwoscia na widomosci o Tince. Tinka prosimy cie dobij dzis do tej czworki szczesliwych psinek ktorzy dzis znalezli swoje prawdziwe szczescie, swoich jakze odpowiedzialnych wlascieli, tylko takich domkow chcemy szukac dla naszych podopiecznych zebysmy byli swiadomi ze juz nigdy nie zaznaja cierpienia w swoim psim zywocie. Tinka trzymam kciuki za ciebie az do bolu.
  3. Moge napisac tylko tyle ze chlopczyk pojechal juz do nowego domku, znow trafilo sie chlopczykowi wspaniala kochajaca rodzinka ktora niedalej jak wczoraj pozegnala swojego pupila. Zacytuje slowa nowych wlascieli ze psy rasopodobne szybciej znajda domek dlatego oni zdecydowali sie dac domek zwyklemu kundlowi. :multi::multi::multi:Te slowa odzwierciedlaja szosunek tych ludzi do zwierzat. :loveu: Niestety ja tepa zawsze czegos zapomniec musze bo zabralam ks.szczepien, szczepionke, umowe adapcyjna ale niestety zapomnialam zabrac aparatu. :shake: Mam jednak cicha nadzieje ze nowi panstwo wysla Ulce fotki ktore zrobia komorka.:lol:
  4. W najblizszych dniach sprobujemy znalezc chwile wolnego czasu zeby odwiedzic Filipa i jego wspanialych nowych wlascieli a to tylko po to zeby udowodnic wam fotkami jaki jest szczesliwy. :lol:
  5. baffi potrzebna pomoc w szukaniu Schiri domku docelowego bo w tym w ktorym jest, zostac nie moze, tam jej poprostu nie chca, i gdyby sie znalazl odpowiedzialny domek w Warszawie dla niej lub okolicach nie musialaby wracac do nas by tutaj na miejscu rozpoczynac wszystko od nowa.
  6. Przepraszam za ofa na watku tinki ale ja juz mam powody do radosci, przyjechal juz dis do Chrzanowa szczeniak ze schroniska w Myslowicach, :loveu::loveu::loveu: bo panstwo pojechali tam szukac swojego zaginionego ONka ktory niestety juz zostal wyadoptowany.:-( Dotarl juz tez do Chrzanowie Filip ONek ze schroniska w Katowicach,:multi::multi::multi:a jezeli jeszcze dojda do skutku pomyslnie trzy adopcje w tym Tina to chyba bedziemy mialy powod do uczczenia tego dnia szampanem. Piec psow w jednym dniu, reszta wiadomosci wieczorem, jak bedziemy juz pewne ze na szampan czs nadszedl. :roll::lol:
  7. a ja juz tylko tyle moge ze szczescia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi:
  8. Tak dorixx sunia wraca do Chrzanowa pomimo ze juz nie ma robali, dlatego tez mozesz nam pomoc w poszukiwaniu domku docelowego.
  9. Odebralam w Smsa o takiej trsci Filip zabrany, jest juz w drodze do domu.:multi::multi::multi:
  10. Ulka dziadek z pogorskiej to jest ostatecznosc, wiem ze stamtad i tak psiaka zabierzemy, jezeli nie mamy go gdzie upchnac potraktujmy go jako DT.
  11. wyslalam juz PW do modliszki z numerem telefonu do osoby ktora chce blondasa aby omowily ewentualny koszt transportu jak rowniez dowoz.
  12. Ulka pani Marta lub pani Marzena to sa te osoby z ktorymi wczoraj rozmawialam? Jezeli tak to jestem umowiona z nimi na godzine 16.00 po czym jedziemy po pieska. Nastepnie jestem umowiona z pania Beata do odwozu ONka. Tylko z lecznica na Mydlanej dograj sobie godzine odbioru szczeniaka bo tam juz nie dam rady podjechac, nie mam czym.
  13. Filip pakuj walizki, nadszedl twoj czas do wyjazdu ze schronu.
  14. tak Sabunia tez czeka na tego jednego czlowieka, ktory sie na niej pozna naprawde.
  15. chlopczyk najprawdopodobniej juz jutro idzie do swojego domku docelowego.
  16. Tinka to jest kochana przytulanka, o tym przekonalam sie juz nie raz skladajc wizyte Ewci, jednak mimo wszystko upieram sie przy duzej kanapie majac na uwadze wygode Tinki.:lol:
  17. Maupa na Pw podam ci nr. tel. do wetki, powolaj sie na fundacje i najlepiej jak porozmawiasz w sprawie twojej pomocy sama, bez posrednikow.
  18. Ewcia z tym jedzeniem to moze tak zostac, Megi jest juz u mnie od kwietnia tego roku dostaje podwojna porcje dwa razy dnia i zjada posilek dwa razy szybciej niz Jeje. Nigdy nie czeka spokojnie jak laduje zarelko do miski tylko tanczy obok i popiskuje.
  19. Ulka najprawdobodobniej Ewa jedzie do wetki z karma a ja bede z nia miala kontakt telefoniczny o psa kaleke.
  20. I zyjemy nadzieja ze jeden z kalekich psow znajdzie domek w Luszowicach a dla wetki jedna mordka mniej do zywienia.
  21. Ulka o ktorej po poludniu bo moze trzeba bedzie wczesniej wyjechac w trase zeby zdarzyc wrocic na czas przed przyjazdem ogladajacych Sabe.
  22. marzenka a gdzie ty widzisz ta 5-miesieczna szara sunie.
  23. Tak Misia zostala poszyta, i we wtorek musze znow tak zorganizowac objazdowke zeby odebrac pania Zdzislawe i byc w lecznicy przed 12.00, poczym zawiezc kotke nastepna do sterylki i odebrac ta co tam juz jest.
  24. cos wiecej, pewnie bedzie wszystko w swoim czasie :razz:
×
×
  • Create New...