-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Gemsi ma racje, nie jestesmy na miejscu i latwo jest krytykowac na odleglosc, proponuja troche rozluznienia na tym watku tym bardziej ze Gemsi ma sytuacje pod kontrola, i na pewno powiadomi nas o jakichkolwiek zmianach. -
dorixx nie zloszcze sie tylko sprobuj tez nas zrozumiec, ze my nie mozemy przewidziec tak prostej choroby jaka mialy Zuzia i Schira skoro weci tego nie wykryli. Ale te dwa przypadki wlasnie uczula nas na to ze jak uslyszymy u wetow kaszel kenelowy lub nosowka to juz tak latwo im w to nie uwierzymy. Wlasnie teraz zdobylysmy nowe doswiadczenie szkoda tylko ze i ty i pani Edyta musialyscie przez to przejsc.
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Koffi :loveu::loveu::loveu: szczesciaro, tak dlugo czekalas.:loveu::loveu: Ale oplacilo sie czekac.:multi::multi::multi: -
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie Ulka jutro nie jedziemy w kierunku Trzebini, tylko w kierunku Plazy po drodze do Monika po breloczki i w zadnym razie nie pasi mi Trzebinia. Natomiast w czwartek owszem che zrobic tu runde na miejscu czyli trzebini Luszowice Siersza, bo wieczorem w czwartek odstawiam auto i bede miec dopiero w poniedzialek. -
Masz na mysli zabrac na tymczas do pani wetki do L. jezeli tak moga byc problemy bo ja dla naszych kotow ktore mamy zamiar sterylizowac i kastrowac kupilam specjalna klatke gdzie mozna zmiescic kuwete i zarelko oprocz tego musimy dac karme na ten czas przez ktory bedzie tam kot jak rowniez kupic zwirek. A ja jutro zabieram kotke z Poreby.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A ja sie zastanawiam gdzie oni byli jak pan Bog rozumem dzielil? :angryy: -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Pies bedzie brudzil w domu to jest oczywiste, tylko nierzozumiale dla mnie jest jak mozna nie wiedziec tego przed wykonaniem telefonu z pytaniem o adopcje zywego psa. :shake: -
Odwieczna plaga "sasiedzi", co zas sie tyczy ludzi swiatlych to faktycznie znam to juz z wlasnego doswiadczenia namawiajac ludzi do sterylek i kastracji swoich zwierzat, prosty narod latwiej to pojmuje i chetnie sie zgadza. Z wyksztalconymi i swiatlymi prawie mur nie do przebicia. Chociaz wierze w to ze wrod swiatlych tez znajda sie wyjatki milosnikow zwierzat.
-
Mamy juz czesciowa odpowiedz podana przez Monisie, babcie swoich wnuczat, tylko Ewciu napisz mi czy ja mam kupic ten srodek na odrobaczenie jak bede jutro u wetki, czy ty tam sie tez w tym tygodniu wybierasz, a mysle ze tak bo obiecalam jej ze dostanie od nas karme dla kociakow, tym bardziej ze teraz bedziemy jej podrzucac kociaki do sterylek i kastracji ktore ona bedzie przetrzymywac do momentu wyciagniecia szwow ale karme musimy dac swoja jak rowniez zwirek.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka ja rozumiem obawy pani Edyty ktore moga sie okazac bezpodstawne i tego jej z calego serca zyczymy. Zas zwierzetom podajemy te srodki na odrobaczenie ktore kupujemy przeciez u wetow. To oni postawili zla diagnoze przy leczeniu Schiry trzymali sie tylko jednego kaszel kenelowy lub nosowka. Nie jestem wetem ale po objawach jakie miala Zuzia i Schira skoro leczenie dawalo malo oczekiwane efekty powinni sie domyslic ze moze wchodzic jeszcze inna przyczyna zachorowania psa w tym przypadku glista. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Gdybysmy wszyscy byi tak przewrazliwieni, to wogole nikt z nas nie powinien miec zadnych zwierzat bo tego typu ryzyka zawsze mozna sie spodziewac. Mam juz duzo lat zycia za soba zas w wieku pieciu lat mialam niestety glisty a w tym czasie nie bylo u mnie w domu jeszcze zwierzat. Niedlugo jednak potem sie pojawily i ktore to wciaz spia na przemian ze mna w lozku i odpukac nic sie nie dzieje. A powinnismy sie wszyscy tego obawiac bo Schira byla prawie we wszystkich DT. -
Ewciu o twoim przypadku opowiedzialm oczywiscie nie mowiac o kogo chodzi w odpowiedzi uslyszalam bo nie mial numerku. Zreszta nie chcialam tam rozmawiac o schronisku bo ta dyskusja prowadzila by do nikad. Powiedzieli mi tylko ze rozpatrza nasze pismo a wiesz ze na pismo odpowiedz dostac musimy. Coz procedura ta moze potwac ale tak jest w kazdym urzedzie. Narazie mozemy tylko cierpliwie czekac.
-
Ewciu juz ci pisalam ze jest to w Sierszy kolo bylej kopalni jesli chcesz moge ci podac adres i nr. tel. Na PW, wczoraj dzwonilam do pani i powiedziala mi ze terza juz bedzie w domu codziennie po 15.00, wiem ze wspominalas cos o twojej wspolpracownicy ktora mogla by sie tam pokazywac u psa i go dokarmiac zeby sie przyzwyczail ale ja narazie nie mam kiedy tam pojechac, autem tez dysponuje tylko do czwartku do poznego popoludnia pozniej musze odstawic az do poniedzialku.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
gemsi dziekujemy ci za wspolprace i za wytlumaczenie nas przed pania Edyta. -
Decyzje pani Edyty oczywiscie uszanujemy, dorixx o czym my mamy niby informowac przyszlych wlascieli psow, kazdy pies ktorego wydajemy jest przebadany przez weterynarzy ma aktualna ksizeczke czyli jest odrobaczony jak rowniez zaszczepiony a przeciez my nie jestesmy wetami. Zarowno twoja Zuzia jak i Schira przed wydaniam do nowyh domow byly kilka razy u wetow. Nie wymagasz czasem od nas zbyt wiele? Coz wiecej mozemy zrobic? To ze glisty moga u psow wystepowac to my o tym wiemy, podkreslam slowo MOGA tylko ze jezeli weterynarz bo objawach psa nie potrafi tego zdiagnozowac to jakim cudem my mozemy to wiedziec?
-
W UM w libiazu dowiedzialam sie dzis ze na przyszly rok Libiaz jeszcze nie podpisal umowy z OL. Akcja wylapywania bezdomnych zwierzat na terenie Libiaza odbywa sie co miesiac. :-( Dwa razy w roku jest podane do publicznej wiadomosci mieszkancow, wlasnie ku przestrodze. :shake: A wogole to duzo pieskow nie wylapuja, czasem dwa lub siedem a jezeli wylapane psy posiadaja obroze z numerkami to nie sa odwozone do schroniska. :p W takim razie skad w schronisku w Olkuszu tyle psow? :crazyeye: Moze ktos z was blizej mieszkajacych jest w stanie to wyjasnic.:angryy:
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem tylko w czym ty Ulka zawinilas, nie jestem w stanie tego pojac, jezeli sunia jest juz odrobaczona i glistow tez sie pozbyla to dlaczego pani Edyta ja wyrzuca? :crazyeye: Wiecej nie bede tego komentowac. :cool3: -
Maupa lekarstwo juz doszlo za co jeszcze raz bardzo dziekujemy, od razu zawiozalm do wetki, byla bardzo ucieszona z prezentu w postaci leku dla psa. Ampulki ktore od ciebie otrzymalismy sa dobre tylko musi podawac 2 na jeden raz. Z jej relacji dowiedzialam sie rowniez ze jest duza poprawa, pies juz nie jest zamykany i z lekka chodzi podpierajac sie juz na lapkach. Poniewaz wetka sama nie ma dostepu do netu, poprosilam ja zeby jej kolezanka przyslala nam nowe fotki co niebawem nastapi. Majac na utrzymaniu 30 kotow i 6 psow nie stac ja w tym momencie na zalozenie netu tak bardzo jest zadluzona. Pomagamy jej jak mozemy za co jest nam bardzo wdzieczna, nie tylko w slowach ale rowniez w czynach, mam na mysli na sterylki i kastracje kotow dostalysmy u niej duze upusty.
-
No to ja teraz dopiero zauwazylam ze moj post nie dotyczy ani tego psa ani tego watku, poniewaz u nas mamy podobny przypadek tylko ze nie w schronie. Przepraszam za pomylke. :p