Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Kurde brak Dt zeby psy zabrac a ja mysle ze u nas dla jednego psiaka bylby domek, oczywiscie tego malego czarnego lub rudego. Dlaczego daja tak malo czasu, przeciez to jest prawie niewykonalne, cztery psy do uspienia zeby ich sz....g trafil i alergia zezarla.:placz::placz::placz: A i napiszcie dziewczyny czy to leczenie jest kosztowne.
  2. Zycze nam wszystkim tylko tak wspanialych dni :multi::multi::multi::multi::multi: dni w ktorych zwierzaczki znajduja domki a jak najmniej takich w ktorych czytamy o porzuconych zwierzaczkach.:shake:
  3. Monia ona juz tam nie wroci zaraz dajemy kolejne ogloszenia bo nie wiem czy jestem na biezaco ale ona chyba jeszcze nie byla oglaszana do adopcji. Dzewczyny trzeba dawac ogloszenia do zoltego jeza tez, okazuje sie ze przez jeza tez mozna domek trafic. Ulka miala racje wspominajac kiedys ze jest to gazeta darmowa i sa rowniez ludzie ktorzy nie kupuja Przelomu a chca pieska, to juz drugie ogloszenie w zoltym jezu i jakze owocne.
  4. bea zeby twoje slowa sie kiedys spelnily, jest to chyba marzeniem nas wszystkich zebysmy nie musieli ogladac bezpanskich i porzuconych psow.
  5. Jestem w kontakcie z wetka wiem juz ze psu wraca czucie, zreszta nie mogl trawic w lepsze rece i pod lepsza opieke, blagamy o wsparcie dla okolo 1,5 rocznego psiaka, dzieki nam i wam oraz kochanej wetce bedzie mogl nabierac sil i wracac do zdrowia. Ulenko zrob tez dla pieska od nas bazarek. Plis :lol::lol:
  6. Zdecydowanie pojdzie do Poreby bo ta pani juz tak bardzo chce pieska. Uzgodnilam z pania Lucynka ze sunia poczeka w lecznica do jutra bo dzis juz chyba nie wyrobie ale jutro zaraz pos spotkaniu w przelomie moglybysmy ja odwiezc.
  7. Jestem juz po rozmowie telefonicznej z panem i jezeli jamnior bedzie tolerowal koty to zamieszka w domu na 13 arowej dzialce gdzie oczywiscie juz jeden piesek tez jest. Tylko ze chyba nie wyrobimy czasowo przed sobota. Reszte uzgodnimy telefonicznie.
  8. Tak Ewciu odrobaczamy sunie jeszcze raz a w przyszlym tygodniu bedziemy ja szczepic tak zesmy wczoraj uzgodnily z Ulka po twojej wypowiedzi co do koopy jasnej suni. Mam nadzieje ze zdarze ci podrzucic tabletki dla suni jadac zaraz do Jaworzna.
  9. Czyzby dziewczyny dzis byl znow szczesliwy dzien dla nas.:lol: to dla Koffi i jeszcze dlaTiny:lol: a z jamniorem jeszcze poczekamy.
  10. O godzinie trzynastej bedzie telefon od pana z Trzebini w sprawie jamniora jest nim zainteresowany, dzwonil juz ale nie moglam zapisac jego nr.tel. bo nawet idac do kapieli musialabym zabierac ze soba nie tylko telefon ktory oczywiscie biore ale rowniez dlugopis i kartke nastepny raz zabieram te rzeczy tez.
  11. A mowilam ze kazdy towar ma swojego kuca :multi::multi::multi::multi::multi:
  12. Oj Ewa lubisz napiecia i trzymanie nas w stresie :mad:
  13. To chyba jeszcze zdarze przed wyjsciem dowiem sie jakiejs nowinki :-o:-o
  14. Zaraz po pierwszym listopada postaram sie uzgodnic termin kastracji dla Tofisia i sterylke dla jamnisi zeby bylo za jednym zamachem.
  15. Ulka o tym domku rozmawialysmy wczoraj, musialabys sama tam podjechac i sprawdzic czy jest to domek dla dzekusia, brak ogrodzenia no i sa koty. Ja osobiscie nie mam nic przeciwko temu zeby dzekus tam znalazl domek.
  16. Ewcia to jest w Sierszy, wlasnie taki mamy zamiar najpierw tam kilka razy podjechac zeby pies poznal nas z dobrej strony czyli karmiac go a pozniej zobaczymy co dalej. Jedno jest pewne nie mozemy go tam zoszawic bez opieki bo pojdzie do Olkusza ktorzy na telefon od babci wyrazili od razu zgode.Poprosilam jednak babcie zeby dala mu szanse ze my sprobujemy go najpierw ujarzmic a pozniej szukac domku. Na razie babka sie zgodzila.
  17. Miejmy nadzieje ze po pierwszym listopada Tosia tez pojdzie do swego domku.
  18. Loj, to trzymamy kciuki ze wszystkich sil az do bolu :lol::lol::lol:
  19. Takie zycie, my planujemy a plany zazwyczaj diabli biora :diabloti: Trzeba nowa strategie ulozyc :cool1:
  20. Kiedy malenkiej tak sie spodobal DT ze ani jej sie sni domku szukac :shake:
  21. Jak czuje sie Tosia dzisiaj, czy nadal musisz ja wynosic na rekach na siusiu, dzis tez pora na nastepny antybiotyk.
  22. Gdyby pani ktora chce mamusie zechciala maluszka to dla mamusi bylby dom w Porebie, tam ciagle pani czeka na nieduzego pieska. Zobaczymy moze da sie namowic na maluszka.:crazyeye:
  23. baffi, [B]brawo !!!!![/B] czekamy na ostatnie wspaniale wiadomosci o nowym domku.:crazyeye::crazyeye:
  24. W kuchni mialam plytki a w pokoju panele ktore dla psow byly katastrofa, ast jak bral zryw to sie slizgal a niezyjaca juz pudeliczka tez miala problemy przy zeskakiwaniu z wersaliki trzeba bylo na nia uwazac bo widac bylo ze sie bala. Zerwalam panele i zdecydowalam sie na podgrzewana podloge wylozona sliskimi plytkami i mam spokuj, latwe w utrzymaniu czystosci a psy wcale sie nie slizgaja i bardzo lubia lezec na podlodze, w zimie sie dogrzewaja a w lecie ochladzaja. Ja jestem bardzo zadowolona.
  25. Zazwyczaj reka ktora karmi jest ta ktora pies nie atakuje a jezeli do tego dojdzie jeszcze wybieg to mysle ze mozemy byc dobrej mysli.
×
×
  • Create New...