Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. I to mnie martwi..........Im dłużej tym gorzej.
  2. Teraz Święta, potem długi weekend a potem wakacje................... załamka.
  3. Dlaczego burczy? Co się jej nie podoba?:lol:
  4. wiadomości nie są wesołe:shake:
  5. Dziś Foksia obszczekała kolegę, który przyszedł z wizytą. A jak obszczeka chętnych do adopcji?:cool3: Widac było , że jest przestraszona. Ale dotychczas tak nie reagowała. Nabiera pewności siebie.
  6. Ten puchaty, starszy! Szkoda maluchów:shake:
  7. Choć podniosę....... Mało osób tu zagląda.
  8. dziękujemy. Właśnie przed chwila rozmawialiśmy z mężem o Foksi. Ona jest taka mało kłopotliwa. Taka jakby jej nie było. Nie brudzi, nie niszczy, nie piszczy. Szczeka jak moje szczekają. Choć dziś przy furtce oszczekiwała głośnych przechodniów.
  9. Co ta kotka może przeżywać? Jaki to straszny ból!:-(
  10. Jest allegro i LadyBell zrobiła kilka ogłoszeń. Mała robi się kanapowa panną.
  11. maila przeczytałam i wysłałam.........Foksia ma coraz więcej energii i coraz częściej biega niż chodzi:lol:
  12. zapisuję malutką...........
  13. dziękuję!!!!!!!!. Prześlę, choć wylewna, to ja mało jestem.;) Foksia pilnuje miski. Kiedy je, inne zwierzaki nie podchodzą. Spośród moich kotów, nie lubi jednego. Najstarszego kota i kotkę toleruje, obwąchuje i nie ma problemu. Kotka, nawet przychodzi i się o nią ociera. Nie może się dogadać z najmłodszym kotem i fuczą na siebie. Coraz mocniej upomina się o zainteresowanie. Nadstawia łepek do głaskania a kiedy przestaję, to łapą przysuwa moją rękę. Robi się z niej wesoła panienka.
  14. Mało cioteczek odwiedza Foksię:shake:
  15. odwiedzam malucha................
  16. Takiego podnoszenia, to Foksia jeszcze nie miała!:lol: Mała jest bardzo grzeczna. Cały czas patrzy w oczy i merda ogonkiem. Zaczęły interesować ją zabawki.:lol: Kto pomoże w ogłoszeniach? Im dłuzej będzie u mnie tym później będzie przezywała większy stres. To nie szczeniak. Choć Pixi mimo, że była szczeniakiem, przez tydzień w nowym domu miała depresję.
  17. Foksia robi się coraz fajniejsza. A jaka delikatna! Trochę deszczu i już nosa za drzwi nie wychyli!
  18. oJ, JAKIE CUDO! Skąd wy tam bierzecie takie ślicznoty?;)
  19. ciotki, zaglądajcie, zaglądajcie!:lol:
×
×
  • Create New...