Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2919/p1011447.jpg[/IMG] jeszcze jedno zdjęcie!
  2. Zapraszam na wątek Foksi, która po sterylce nie wróciła do schronu i jest u mnie na tymczasie. Foksia potrzebuje ogłoszeń!
  3. Małe pokażcie się. Ciocie, zajrzyjcie do nowej Ostrowianki u mnie na tymczasie.
  4. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3487/p1011446.jpg[/IMG][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9035/p1011443.jpg[/IMG][IMG]http://img806.imageshack.us/img806/9238/p1011450.jpg[/IMG] Foksia ma ok.2-3 lata. Na ostatnim zdjęciu widac jej wielkość.
  5. Foksia, to mała kilkukilogramowa sunia , która w ramach akcji sterylizacji suczek ze schroniska w Ostrowi została zabrana na SGGW i tam wysterylizowana. Na pierwszy rzut, aby nie przerazić studentów zostały zabrane same malizny. W trakcie pobytu w lecznicy, sunie okazały się tak spragnione kontaktu z człowiekiem, że dały robić z sobą wszystko. Bez protestu poddawały się wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym, które w wypadku sterylizacji nie są fajne. Dlatego zapadła decyzja, że w żadnym wypadku nie mogą wrócić do schroniska. Co po tak powaznym zabiegu nie jest bezpieczne. Trzy z nich od razu poszły do domów stałych a Foksia, najstarsza i najspokojniejsza z nich trafiła do mnie. Dziś byłyśmy na zdjęciu szwów po zabiegu. Wszystko goi się ładnie. [IMG]http://img232.imageshack.us/i/p1011446.jpg/[/IMG]Foksia jest spokojna, dogaduje sie z moimi psami i z kotami też nie ma problemu. Byleby nie podchodziły do jej miski. W stosunku do nas jest trochę nieśmiała ale z kazdym dniem robimy postępy. Najlepiej jednak mała czuje się na swoim posłaniu, pod schodami. Bardzo lubi głaskanie ale nie jest nachalna, z moim męzem już urządziła wyścigi po podwórzu. Jak wygram z imageschackiem, wstawię zdjęcia. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Nie chcę, zeby mała sie przyzwyczajała. To nie szczeniak.
  6. Jak malutka się czuje po operacji? Cały czas mocno trzymam za nią kciuki!
  7. oj biedactwo...............
  8. Nie takie "biedy" znajdowały nowe domy!
  9. Wspaniała wiadomość! Kibicuję maluchowi.
  10. Nie wiem czy zerduszko żartowała, czy proponowała? Tej małej, kilka osób proponowało tymczas. Przykro, ze tu cisza.
  11. Śliczne maleństwo. Zapisuję jej wątek............
  12. I co z tym tymczasem?
  13. Ten maluch zdziczeje zupełnie.......... Szkoda go.
  14. dzień dobry. Cisza u piesków..........
  15. a maja jakieś ogłoszenia?
  16. Biedactwo...........
×
×
  • Create New...