-
Posts
16165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by auraa
-
Dzień dobry!
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
auraa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kolejny, szczęśliwy piesek w swoim domu! -
Nikt do maluchów nie zajrzał?
-
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
kiedyś na ten temat rozmawiałyśmy ale w końcu nie wiem. Dla Foksi duże skupiska i hałas nie są najlepsze. Ona w dalszym ciągu się boi. -
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4738/p10114631600x1200.jpg[/IMG] Tak witały moją siostrę, której nie znają. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5173/p10114701600x1200.jpg[/IMG] Amik, usiłował koniecznie wejść na głowę!
-
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5637/p10115021600x1200.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8219/p10115011600x1200.jpg[/IMG] szary to Amik a czarny Tolek.
-
Na szczęście psiakami zainteresował się jeden z mieszkańców działek a dom tymczasowy znalazły u dobrej duszy. Dogomaniaczki, która bardzo rzadko wchodzi na dogo. Psiaki mieszkają w ciepłej budzie w ogrodzonym kojcu. Nie są głodne. Codziennie przychodzi do maluchów młody człowiek, który przez ogrodzenie podaje im jedzenie. Niestety więcej kontaktu z człowiekiem mają tylko w weekendy. Od poniedziałku, do piątku siedzą same:shake: Psiaczki są bardzo młodziutkie. Prawdopodobnie niedawno zmieniły zęby. Są radosne i bardzo kochane. Na wyścigi pchają się na kolana i upominają o pieszczoty. Zamknięte w kojcu żałośnie wystawiają łepki przez oczka w ogrodzeniu i popiskują. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach i wsparcie. Pieski zostały spryskane fiprexem. Trzeba dokładnie ocenić ich wiek, odrobaczyć i zaszczepić. Osoba u której sa psiaki cały czas pomaga zwierzętom w okolicy. Sterylizuje kotki, leczy chore. To wszystko kosztuje dlatego trzeba jej pomóc.:help1:
-
[SIZE=4][B]Toluś zostaje bez tymczasu. Z powodów rodzinnych opiekunka nie może zostać dłużej na działce a Toluś po zabraniu brata nie może zostać sam. Szczeka całe noce. Podkopuje się za ogrodzenie. Wyląduje na drodze a tam nie czeka go nic dobrego. Tolusia trzeba wychowywać, poświęcić mu czas. Ratunku! Toluś znalazł miejsce w hotelu . Pilnie szukamy domu stałego. Pomocy! Toluś nie jest zaszczepiony! Nie mamy pieniędzy! Prosimy o wsparcie![/B][/SIZE] Te dwa malutkie psiaczki od jakiegoś czasu błąkały się po drodze we wsi Rakówiec koło Dobrego. Wcześniej nikt ich nie widział. Ze względu na dużo ilosć działek rekreacyjnych jest to miejsce częstego pozbywania się psów. Psiaczki z wielką ufnością przyklejały się do każdego. Oczywiście, biegały między samochodami, spały w krzakach a kleszcze można było ważyć na kilogramy! Na szczęście są zdrowe. Kontakt[INDENT] [SIZE=3][B]RELA 609677067 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Marzena 793474866 [COLOR=red]Rozliczenie [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Lipiec[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red] [/COLOR] [SIZE=2]z dogomanii [/SIZE][/B][SIZE=2]bazarek Kerian-82zł. oktawia6-20zł. [B]z poza dogomanii [/B]p.Ela-50zł. p.Joanna-50zł. p.Marzena-50zł p.Jola-50zł [B]na koncie Tolusia-302zł. [/B] [SIZE=3]sierpień [/SIZE] [B]Wydatki[/B] za hotel+odrobaczenie -230zł [B]na koncie Tolusia- 68zł. [/B] [SIZE=3]Wrzesień[/SIZE] p. Joanna- 100zł. Marzena-10 zł p. Ania - 50 zł [B] razem 228 Wydatki [/B]za hotel sierpień- 248 zł za hotel wrzesień-72 zł szczepienia wścieklizna -15 zł wirusy - 19 zł [B]razem 354 [SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]Brakuje 126 zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][/B] [/SIZE] [B][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3448/dsc05131g.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/INDENT][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/8312/p10114721600x1200.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1276/dsc05127s.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7308/p1010024ur.jpg[/IMG]
-
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Dziś Foksia pierwszy raz przynosiła mi do rzucania kurczaka z fermy cioci Feli;), który został po Pixi.:lol: -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
dobry wieczór! -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Kupię. Choć, mam jeszcze do założenia wątki dwóm młodym psiakom, jeszcze szczeniakom. Prawdopodobnie ofiarom wolnych weekendów. Psiaki porzucono na wsi. Oraz trzem kotkom, których właściciel nie żyje. Życie tych kotek jest w poważnym niebezpieczeństwie. Mogą zostac zabite. Jutro całemu towarzystwu jadę zrobić zdjęcia. Muszę im wykupić ogłoszenia i prosic o pomoc w dalszych ogłoszeniach. -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
I cisza.:shake: Mała robi się coraz bardziej zazdrosna. Wpycha się między mnie i innego psa a potem go podgryza. A w ogóle jest bardzo śmieszna i pyszczek ma taki jakby się uśmiechała. Pokazuje wtedy dolne ząbki. Mogłaby grac w reklamie środków chroniących psie zęby!:mdrmed: Ona naprawdę byłaby świetnym psem do towarzystwa, pilnującym swego pana lub panią. Dobrze by sie czuła jako jedyne zwierzę w domu. Miałaby człowieka tylko dla siebie. -
Trzymam! Z tej samej wsi mam kolejne dwa bezdomne młode psiaki i trzy kotki, których właściciele nie żyją...................
-
Podnosze psiaki!
-
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Mała na Polu Mokotowskim nie była. Nie mogłam tam być. Foksia robi się coraz bardziej zazdrosna. Odgania ode mnie moje psy i koty. Wszędzie musi być pierwsza. Wczoraj było pierwsze przeciąganie zabawki:lol:. Czy ktoś czyta ten wątek?:shake: -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
meganka5 jej robiła. Wiem, ze ma allegro. Rozmawiałam z Felą i mówiła, ze ogłoszenia są aktualizowane. Czy Twoje ogłoszenia są aktualne? -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
dokładnie! Wszyscy o nas zapomnieli. Nikt nie dzwoni! -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Nikt w sprawie Foksi nie dzwoni. Cisza ................... -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Puk, puk! jest tam kto? -
Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Nikt do małej nie zagląda. Nikt nie podziwia jaka jest ładna. I nikt nie dzwoni:shake: -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
auraa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry! -
Sebastianie, nic nie ujmując twoim chęciom pomocy tym szczeniakom uważam , ze nie masz żadnego doświadczenia w pomocy bezdomnym zwierzętom. Wejdź na wątki malagos i zobacz jak wygląda jej praca. Możesz się wiele nauczyć. Obrażanie osób, które mają inne zdanie niż TY jest świadectwem niedojrzałości i niestety braku kultury. Ciesz się, że nie weszły tu osoby o zdecydowanych poglądach i ostrych językach. Miałbys się z pyszna:cool3: