Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Co sie stało?
  2. a w jakim stanie są maluchy, które zostały w schronie?
  3. Niestety tylko na razie mogę podnieść:shake:
  4. Dziwi mnie mały odzew z ogłoszeń. Takie maleństwa maja duże powodzenie. Co się dzieje? Może rzeczywiście potrzebne są inne zdjęcia.
  5. Napisz do MalgosMalgos. Ona wyadoptowała chorego Promyczka do Niemiec i są bieżące informacje o psie.
  6. Podnoszę malutką. Sytuacja fatalna! Nie rozumiem postawy takiego tymczasu. Dlaczego trzeba ją natychmiast zabierać?
  7. Kiedyś oddałam jednego psa z Krzyczek, którym w Polsce nikt się zupełnie nie interesował przez fundację do Niemiec. Kiedy zapytałam o to ile psów jest tam w schroniskach, usłyszałam, że w tej chwili w schronisku z którym oni współpracują jest [B]jeden[/B] pies.
  8. Co tam u małej?
  9. Dobry wieczór malutka!
  10. Pokaż się malutka!
  11. pokaz się malutka. Zapadła mi w serce. To smutne spojrzenie......
  12. Jakie maleństwo! Jak ona do psów i ewentualnie kotów?
  13. i Dobry wieczór. Takim podnoszeniem to my mu nie pomożemy. Taki ładny psiak a to zimno jest tragiczne................ Co tu robić?
  14. Na razie zaznaczam. Tymczasu na razie nie mogę dac niestety........
  15. Męczą mnie Wasze utarczki i to bardzo!
  16. Ale cziłała to coś innego!:lol:
  17. Dzwoniłam do faceta w sprawie szczeniorka. Właśnie dziś przywiózł szczeniaka ze schroniska.
  18. Są kolejne szczeniorki w schronie. Jeśli nie znajdą tymczasu, może być po nich! Zobaczcie na wątku ogólnym.
  19. Póki co mogę tylko trzymać kciuki, żeby sie udało.
  20. Jeszcze nie wiem co będzie z Pixi. Od czwartku jest w nowym domu i w wielkim stresie. Dziś pierwszy raz zrobiła kupę na dworze. Do tej pory robiła w domu. Pani jest bardzo pozytywnie nastawiona ale Pixi to Pixi. Jak nie urok to przemarsz wojsk.
×
×
  • Create New...