Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8123/p10114561600x1200.jpg[/IMG] I jeszcze jedno!
  2. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/281/p10114531600x1200.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2100/p10114551600x1200.jpg[/IMG] Foksia z uśmiechem!:lol:
  3. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8562/p10114501600x1200.jpg[/IMG][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1991/p10114511600x1200.jpg[/IMG][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/1377/p10114521600x1200.jpg[/IMG] Foksia gryzący potwór!
  4. ona jest grzeczna i bardzo proczlowiecza.Zabawki sa dla niej nowoscia a piszczace budza wielkie zdziwienie!
  5. Czy mała ma aktualne ogłoszenia? [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6366/dsc05971600x1200.jpg[/IMG]
  6. Pokaż się mała!
  7. Witam ciocię Oktawię!. Prawda, że mała jest ładna?
  8. Wszyscy o Foksi zapomnieli:cool3:. Mała robi się coraz bardziej zazdrosna i szuka miejsca w stadzie. W dalszym ciągu boi się gwałtownych ruchów i hałasu. Ale pychol ma coraz częściej uśmiechnięty! [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/203/dsc05941600x1200.jpg[/IMG]
  9. prześliczne i małe. Trochę ogłoszeń i na pewno znajdą domy!
  10. Dziękujemy! Zdrowych, spokojnych i "mokrych" Świąt, życzy cała moja gromadka i ja oczywiście!
  11. dziewczyny, nie mieszajcie w to wiary, zwłaszcza przed świętami. Ja jestem praktykującą katoliczką. Wiara z sercem dla zwierząt nie ma nic wspólnego.Skąd wiecie jakiego on jest wyznania? Księża tez są ludźmi i czasami barrrrrdzo błądzą;)
  12. Może poszedł gdzie indziej..........:shake:
  13. Bez nagłośnienia medialnego, pewnie nic mu nie zrobią!
  14. Dziękuję za banerek. Do komputera nie mam kiedy zajrzeć i boli mnie kręgosłup. Nie wiem czy sie nie nadwyrężyłam. Zrobię jej nowe zdjęcia. Foksia zaczyna rozrabiać. W czoraj porwała mi skarpetkę i ganiałam ją po całym domu. A pychol miała taki uśmiechnięty.:lol: Nie podoba mi się jedynie , ze szczeka na gości.
  15. cisza, nikt nie dzwoni. Foksia zamienia się w stróża podwórka!
  16. cisza,nikt nie dzwoni.............. F
  17. no niestety. W ogóle to bardzo grzeczna sunieczka.
×
×
  • Create New...