[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/281/p10114531600x1200.jpg[/IMG]
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2100/p10114551600x1200.jpg[/IMG]
Foksia z uśmiechem!:lol:
Wszyscy o Foksi zapomnieli:cool3:.
Mała robi się coraz bardziej zazdrosna i szuka miejsca w stadzie. W dalszym ciągu boi się gwałtownych ruchów i hałasu. Ale pychol ma coraz częściej uśmiechnięty!
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/203/dsc05941600x1200.jpg[/IMG]
dziewczyny, nie mieszajcie w to wiary, zwłaszcza przed świętami. Ja jestem praktykującą katoliczką. Wiara z sercem dla zwierząt nie ma nic wspólnego.Skąd wiecie jakiego on jest wyznania?
Księża tez są ludźmi i czasami barrrrrdzo błądzą;)
Dziękuję za banerek. Do komputera nie mam kiedy zajrzeć i boli mnie kręgosłup. Nie wiem czy sie nie nadwyrężyłam. Zrobię jej nowe zdjęcia. Foksia zaczyna rozrabiać. W czoraj porwała mi skarpetkę i ganiałam ją po całym domu. A pychol miała taki uśmiechnięty.:lol: Nie podoba mi się jedynie , ze szczeka na gości.