Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Jak będzie miał super zdjęcia, to na pewno będzie krótkoterminowy! Oby mały nie był chory.........
  2. A gdzie ciotki, które oferowały tymczas małej?:razz: Może jamnikowate ciotki?
  3. Jak on sie czuje? Jego kolezanka chora.........
  4. Maluchy w górę! Znowu robi się zimno............
  5. Tosieńko, trzymam mocno kciuki!!!!!! Zawsze miałam małe psy. Po śmierci Brutusa ( pinczerka) stwierdziłam, że teraz kolej na inną rasę. Wzięłam bokserkę. Wazyła sporo ponad 30 kg. kiedy zachorowała i trzeba było ją nosić do lekarza, znosić w kocu po schodach i wykonywac wszystkie zabiegi pielęgnacyjne. Spać obok niej na podłodze. Stwierdziłam, że więcej nie będę miała na to siły. Teraz mam dwa, jednego średnio mniejszego a drugiego "Tomcia Paluszka". Nie wiedziałam, że będzie taki malutki i taki zadziorny!;) I taki kochany! Typowy pinczerek! Ale z tymczasami muszę bardzo uważac.
  6. A jak ma na imię? Harry czy Potter?;)
  7. Mój Fredzio z awatarka jest z Celestynowa. Był maleńką kruszynką. Jest już ze mna ponad 6 lat. Podnoszę maluszki!
  8. Maleńka, maleńka......... Mój Atosik ( do odchudzenia) ma teraz 3kg. Dlatego mam problemy z doborem tymczasów. Wszystkie psy są dla mnie duuuuuże! Drugi, Fredzio, który wazy 7kg już dla mnie jest duży!:lol:
  9. Oj to dobrze. Miałam Ciebie i psiaki na sumieniu........... Też szukałam dla nich jakiegoś miejsca ale nic nie znalazłam. Dwa tymczasy, które kiedyś znalazłam juz są nieaktualne.
  10. Nie było mnie tu chwilę a tu taaakie wieści!!!!
  11. Dzisiejszy spacerek chyba był już ciekawszy dla maluchów?
  12. Czy coś się zmieniło? Cisza na wątku...............
  13. Gdzie są ciotki odpowiedzialne za Franię?
  14. Dziewczyny, szukajcie. Ostatnia tymczasowiczka bardzo dała nam się we znaki. Nie tyle mi, co mojej psio kociej rodzince. Wszystkie czuły się bardzo zdominowane ( Atosik bał się nawet przywitać, kiedy wracałam do domu) i teraz widzę, ze odpoczywają. Odkąd Pixi poszła do domu, zaczęły sie bawić. Zaczęłam zastanawiać sie nad Tosią, bo ponoć jest spokojna ale się trochę wypaliłam. Od 4 lat , nie czasami ale cały czas mam coś na tymczasie. Muszę pomysleć.
  15. Dzień dobry malutka. Gdzie ona dokładnie jest? W jakiej części Ursusa?
  16. Niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo. Będę tu zaglądac.
  17. 90% psów znajduje domy przez ogłoszenia. Wcale nie trzeba zamieszczać informacji w jakim dokładnie miejscu pies się znajduje. Wizytę przed adopcyjną może przecież zrobić inna osoba.
  18. Nie bardzo rozumiem sytuację.............
  19. No i jakie wieści. Zobaczyłam babunię na innym wątku i zauroczyła mnie.
  20. No cuda się zdarzają! Tylko teraz transport?
  21. Co słychać? Cisza na wątku. Czy coś się zmieniło?
×
×
  • Create New...