Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. LadyBell dzięki za ogłoszenia. Kto jeszcze pomoże?
  2. Dziećmi też się niektórzy zachwycają a starszymi ludźmi juz nie......... Tak po prostu jest.
  3. Wspaniała panna! Tyle przeżyła a w spojrzeniu nie ma tragedii.
  4. Sympatyczna, jednak cały czas przestraszona. To była prawdopodobnie wiejska suczyna, którą nikt się nie zajmował. Nikt z nią nie rozmawiał. Ona dopiero wszystkiego się uczy.
  5. Maksiu , biedny strasznie jesteś...........
  6. Tosia ma silną grupę ratujących ją ciotek:lol:
  7. Mała coraz bardziej się ośmiela! Dziś już pokazywała brzuszek!
  8. osławione okolice Dobrego. Mam tam rodzinę i co roku wyciągam stamtąd jak nie psie to kocie biedy. Gmina ma oczywiście wszystko gdzieś.
  9. Te najmniejsze, pewnie do 10kg dociągną o ile nie więcej. Jeśli były niedożywione, to teraz będą nadrabiały. Już takie cuda u mnie na tymczasie wyrastały.............;)
  10. Nikt do małej nie zajrzał?...........
  11. Taki piękny pies i cisza.................
  12. [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5765/p1011441.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3296/p1011439l.jpg[/IMG] Dzisiejsza Foksia!
  13. Mała wazy 8,9 kg. Ma ok.2,5-3lata. Tekst do ogłoszeń [B]Foksia, to mała ok.2,5-3letnia sunia, której dzięki ludziom dobrej woli udało się opuścić schronisko. W pierwszym kontakcie nieśmiała, po pewnym czasie okazała się przesympatyczną, towarzyską i łagodną suczką. Uwielbia głaskanie i spacery. Ma dobry kontakt z innymi psami i kotami. Jednak najważniejsze jest dla niej towarzystwo człowieka. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Foksia jest wysterylizowana i zaczipowana. Może mieszkać w domu i w bloku. Zachowuje czystość. Pozostawiona sama nie piszczy. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Rela 609677067 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] i może jeszcze czyjś? Jeśli ktoś potrafi dosłodzić, to bardzo proszę:lol:
  14. dobry wieczór malutka.........
  15. ulzyło mi. Tak sie martwiłam o małą. Niestety nie mam domu z gumy..........
  16. Dziękuję za obecność. Dziś mimo zwolnienia muszę iść na kilka godz. do pracy. Jak wrócę, wszystko napiszę.
  17. W książeczce nie ma wagi. Dziś miałam ja zważyć u lekarza i zapomniałam. Zważę ja jutro na wadze łazienkowej.
  18. Co za bieda.............
  19. LadyBell dzięki. Coś wymyślę!
  20. Fundacji. Ja niestety nie jestem w stanie utrzymać kolejnego psa. Nawet małego.
  21. zaznaczam. Wiem, że na hotel bardzo jest potrzebna kasa!
×
×
  • Create New...