Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ja tez się podpisuję pod tym
  2. u mnie narazie w miarę spokojnie. Wiekszego pieska dzisiaj zaszczepiłam i tochę się źle czuje, jest osowiała i osłabiona a drugi mix yorka szczeka na każdy huk. a mam ją dopiero 4 miesiące , więc boję się ze może byc cięzko
  3. Dziękujemy cioteczkom za życzenia . My równiez zyczymy dużzo zdrówka dla cioteczek i ich zwierzątek. Kasia była dzisiaj z kotka do kontroli. Wzięłam tez Tabi bo skończyły się szczepienia oraz zaczęły jej łzawić oczka.Tabi ma zap. spojówek i jest podejrzenie jaskry. Kropelki do końca życia albo moze dojśc do slepoty -perspektywa ładna.Na co ta psina jeszcze nie chorowała
  4. Tinko dużo zdrówka w Nowym Roku
  5. trzymaj się piesku
  6. no Adka ale dostałaś życzenia
  7. śliczny maluszek i jaka szczęśliwa mamusia.Jaki on podobny do synka Pixi. Przypomniałam sobie to wszystko i zrobiło mi się bardzo smutno. Dziękuję Moniko za zdjęcia
  8. Aga to co napisałaś to wszystko prawda ale....Sama wiesz że zdarzają się cuda. Z Niepołomic trafiają do wspaniałych domków pieski stare, niewidome. Są one ogłaszane w gazetach, co czwartek jest program- Kundel bury i kocury i po takim programie wiele piesków trafiło do domków. Co do diety na pewno teraz ścisła ale może po leczenie będzie dobrze, może nie będzie musiał jeść drogiej karmy. Trzymam kciuki i dziękuję za to co zostało już zrobione.
  9. Jagódko jesteś wspaniała, oglądnęłam zdjęcia .Są śliczne.Kiri na pewno go przyjmie tak jak tabi Pixi- są wspaniałymi przyjaciółkami
×
×
  • Create New...