Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. co tam u Foxika
  2. pozdrowienia od Pixi
  3. wróciliśmy, pogoda śliczna , powietrze czyste.Jednak mój humor nie najlepszy. Jadąc na wieś mieliśmy dość poważną kolizję. skończyło się szczęśliwie, ale w samochód trzeba włożyć trochę pieniędzy - nie mamy autokasco.
  4. Korusiu choć cię osobiście nie znałam ale cały czas śledziłam Twoje życie.Bardzo mi przykro. Co się stało tak nagle
  5. jaka ona ogromna, chyba bardzo dużo przytyła. Piękne ma futro.Dbają tutaj o mnie
  6. witamy, witamy. Dzisiaj jedziemy do babci odetchnąć świeżym powietrzem. Wracamy w sobotę. Kasia ma wgrać zdjęcia przed i świateczne. Odezwiemy się z terenów górskich
  7. tak się cieszę
  8. podnoszę sunię
  9. a co u pieska
  10. Wandusiu dużo zdrówka
×
×
  • Create New...