wróciliśmy, pogoda śliczna , powietrze czyste.Jednak mój humor nie najlepszy. Jadąc na wieś mieliśmy dość poważną kolizję. skończyło się szczęśliwie, ale w samochód trzeba włożyć trochę pieniędzy - nie mamy autokasco.
witamy, witamy. Dzisiaj jedziemy do babci odetchnąć świeżym powietrzem. Wracamy w sobotę. Kasia ma wgrać zdjęcia przed i świateczne. Odezwiemy się z terenów górskich