Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Asiu , no to Kostka odwiedzimy ale chyba na wiosnę
  2. piekna sunia a jaka mądra. Dzięki za opiekę nad sliczną
  3. Kajuniu to pierwsze swieta , które bedziesz spędzać z pieskami w innym świecie. Jeszcze raz Cie przepraszam psinko
  4. wtatara

    Hektorek :)

    jak tam Hektorek
  5. dlaczego we wszystkich schroniskach nie pracują tacy ludzie.
  6. duże buziaczki
  7. Tinka to coś takiego jak Kasi Klara. Przecież Klara zębami zniszczyła kubraczek. Kasia na zniszczony kubraczek założyła jej drugi zrobiony z ręcznika.Wyglada pieknie.
  8. podnosze psinke
  9. to taka maleńka bezbronna sunia. jAK ONA RADZIŁA SOBIE W SCHRONIE
  10. tak sie cieszę . Jest podobny do mojej zaadaptowanej Pixi
  11. Domek Julci sprawdzony. Psince na pewno będzie w nim dobrze. Towarzysz Julci to Atos. Jest slicznym zadbanym jamnikiem.Julcia czysciutka , wykąpana cały czas leżała w foteliku. Jest smutna , jakby zagubiona ale to dopiero jeden dzień ma tak cieplutko i przytulnie. Mam zdjęcia ale to jutro wkleję. Najbiedniejsza to P. Małgosia. Wyprawa po Julcię skończyła się nogą w gipsie. Chociaż wcześniej nie znałam Julki chcę bardzo podziękować P. Małgosi za to że przywiozła ją z Opola ,że się nią opiekuje i na pewno ją pokocha. [COLOR=red]Prosze zmieńcie tytuł o tym transporcie[/COLOR]
  12. dzisiaj o godz. 19 będę na wizycie poadopcyjnej
×
×
  • Create New...