Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. mogłabym pomóc w transportach. Zaznaczam ze to nie jest mozliwe za kazdym razem . ja nie prowadzę ale mój mąż na pewno ze mna pojedzie. Jednak on pracuje na zmiany i jesli bedzie w tych godzinach w pracy nie pojedziemy. Możecie jednak brać mnie pod uwagę. Mamy Opla Astrę ale nie kombi
  2. ja tez mogę ogłaszać na Allegro. moge tez przywieź jakies pieski do Krakowa czy okolic
  3. jestem zaskoczona taką opieką i co zostawisz to bez echa, myslę że nie. pracuję higienie szkolnej 20 lat w dużym mieście . U nas by to nie przeszło na sucho tym osobom. Nie mieśći mi się w głowie aby wysłać w takim stanie dziecko do domu
  4. moja sunia na początku po adopcji robiła raz dziennie i to nie zawsze-stres, kilka razy zrobiła w domu ale szybko się nauczyła
  5. ja się tez zastanawiałam czy ta strona jest aktualna. mogę pomóc w transporcie zwierzaka
  6. dziękuję Ci ze się nim zaopiekowałaś
  7. tak się cieszę. Jaka ona słodka
  8. do soboty to jeszcze trochę. A ja mam w sobotę wykłady, będę dopiero około 18 w domu, jak wytrzymam tak długo bez wieści
  9. pozdrowienia od nas wszystkich, malutki prześliczny
  10. bardzo, bardzo się cieszę. Mocno trzymam kciuki do soboty
  11. [URL]http://www.allegro.pl/item292605038_bernardyn_pies_i_suka_12mies_oddam.html[/URL]
  12. [URL]http://www.allegro.pl/item291017004_czy_kontra_odnajdzie_szczescie_bernardyn_mix_.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item294023847__bernardyn_sliczna_suczka_pol_roczna_.html[/URL] [COLOR=red]pół roczna bernardynka[/COLOR]
  13. Aga musisz byc cierpliwa ale ja na Twoim miejscu też mym się denerwowała. sama adoptowałam pieska nie ze schroniska ale z domku tymczasowego. Ponieważ nie mogłam go zabrać od razu cały czas byłam z opiekunką w kontakcie. Miejmy nadzieję ze pani się odezwie
  14. ja się już nie dziwię niczemu, nawet młodego bigla z rodowodem chcieli oddać do schronu
  15. Brutusku gdzie twój domek
  16. Adka jak spędziłaś Sylwestra
  17. Milordziku dużo zdrówka
  18. dzięki . mały jest śliczny . tak się cieszę że czuje się dobrze
×
×
  • Create New...