Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. sikanie to może być jedyny objaw stresu.Dobry pomysł z tym badaniem moczu, badanie niedrogie a może wykazać zap.pęcherza moczowego. prosze pomyśl nad tym.
  2. no to niedobrze, uszka mają to że stan zapalny lubi się powtarzać.
  3. może jednak nie........
  4. Sylwku ale Ci się chłopie udało
  5. moja 8 letnia Pixi też załatwiała się w domu jak ja wzięłam. Aby zrobiła coś na spacerku chodziłam z nią nawet pół godziny. Nigdy nie mieszkała w schronisku. Najpierw w domu a ja ją wzięłam z domku tymczasowego. To wszystko stres. A teraz, jest u nas 4 miesiące i rano trudno ją wygonić na spacer , 9 rano a ona ani myśli. Proszę dajcie jej czasu, nigdy na nią nie krzyknęłam , widać było że ona się bała tego co zrobiła ale ja nie dałam jej powodów do strachu. Jest dużo starszym pieskiem niż Twój i na pewno trudniej jej było w nowym domku. Proszę Cię dawaj jej dużo miłości a będzie wszystko dobrze
  6. Klarcia czuje się swietnie- jutro kolejna kontrolna wizyta
  7. Jagódko co niedługo- cos się szykuje
  8. j na pewno kocha juz swoją panią
  9. Aga jestes wielka, to dzięki Tobie Micio jest w domku
  10. ja swojej Tabi maczam w ciastku -biszkopcie , a z ciasteczkiem ona zje wszystko
  11. jestem zszokowana , a przed momentem tak się cieszyłam adopcją takiej jednej bidulki
  12. wspaniała wiadomość, tak się cieszę. Micio bądz grzeczny w domku
×
×
  • Create New...