Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. pozdrowienia dla p. małgosi i piesków.
  2. jak piesek
  3. mieszkam za daleko aby pomóc bezpośrednio ale życzę Wam własnie w tym dniu aby sprawa zakończyła się pomyślnie dla tych biednych zwierząt
  4. są jakieś wieści
  5. do góry śliczna
  6. Nowy Rok na pewno będzie szczęśliwy dla pieska
  7. wspaniała wiadomość w ten wigilijny wieczór
  8. Cieplutko Wszystkiego Najlepszego
  9. my też zyczymy wszystkiego [B][SIZE=5][COLOR=red]NAJ.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]dZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE żYCZENIA[/COLOR][/SIZE][/B]
  10. Ten łobuz coraz lepiej.Wenflonik wyciągnięty to mało, bo potem poszedł kubraczek .W tej chwili na ten kkubraczek Kasia uszyła jej drugi z ręcznika, Jak ona śmiesznie wygląda. Szwy po swietach- bezpieczeństwo
  11. cieszę się ze Julcia jest pod dobrą opieką. Weselsza bedzie coraz bardziej jak tylko Was dobrze pozna i pokocha
  12. kotka szwy bedzie mieć ściągnięe dopiero po świetach, a tak to odpukac ale dobrze
  13. śliczne psiaki. Ja 3 miesiące temu wziłam na stałe drugą suczkę i też spaniale się bawią i są bardzo za sobą
×
×
  • Create New...