ja teżmam nadzieję że to tylko zap. spojówek. Dna oka nie miała robione ale przy ucisku gałka oczna jest bardzo twarda a wskazuje na wysokie cisnienie śrógałkowe.
Tabus bardzo źle się wczoraj czuła po szczepieniu . Pixunia okropnie przeżyła petardy. Najpierw zaczęła szczekać , potem piszczała. A potem patrzę a ona ma całe oczka zapłakane.