Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. gdybym nie miała dwóch piesków.
  2. co suni dolega
  3. wspaniale się bawią, oglądnęłam 3 razy. Ostatnio weterynarz mi powiedziała że jeżeli pieski wkładają sobie pyszczek do pyszczka to swiadczy o dużym przywiązaniu puesków, a tak robi Pixi i Tabi
  4. Jagódko one się bawią jak moje suczki.Pixi dopiero po 3 m. chciała się tak bawić.
  5. jaka szczęśliwa psinka i jaka pełna energii
  6. zróbcie proszę plakacik, Może Kraków pomoże
  7. Dziękuję ja również, życze dużo zdrówka
  8. no piękny domek i szczęśliwe pieski
  9. tak się cieszę że suczka będzie mieć kochający dom
  10. dziękuję Wam wszystkim dziewczyny
  11. ja tez trzymam kciuki
  12. proszę go wymiziac od nas
  13. chyba ten Nowy Rok nie będzie za szczęśliwy dla Pixi. Zaczyna kaszleć, znowu jutro weterynarz
  14. domków i zdrowia życzę pieskom
  15. ja teżmam nadzieję że to tylko zap. spojówek. Dna oka nie miała robione ale przy ucisku gałka oczna jest bardzo twarda a wskazuje na wysokie cisnienie śrógałkowe. Tabus bardzo źle się wczoraj czuła po szczepieniu . Pixunia okropnie przeżyła petardy. Najpierw zaczęła szczekać , potem piszczała. A potem patrzę a ona ma całe oczka zapłakane.
  16. śliczne zdjęcia , dużo zdrówka w Nowym Roku
  17. trzymam kciuki, musi być dobrze
  18. w Nowym Roku piesek będzie miał wspaniały domek . Wierzę w to
×
×
  • Create New...