Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ile razy wchodzę na ten wątek aż boję jak piesek
  2. do góry malenka
  3. Dziękuję za zyczenia. Pxunia tylko nas nastraszyła ztym kaszel , nadrugi dzien był spokój, organizm zwalczył . Pixi robi się taka małą rozrabiarą. Wyskakuje na kolana , lize ręće, rozdaje buziaki , a od wczoraj jak nie może sobie poradzic z Tabi łapię ją za nogi. Będą zdjęcia
  4. Kajtuś piesku dużo zdrówka i domku
  5. do góry piesku
  6. Misiu niedługo cieszyliśmy się Twoim szczęściem
  7. śliczne maluszki
  8. ta Pani która by wzięła psinkę jest w Dogomanii i wozi pieski a decyzja należy do Ciebie
  9. a wogóle to tak się cieszę, bardzo dziękuję za adopcję. Tak ta sunia przypadła mi do serca ale mam juz 2 na 47 m
  10. rozmawiałam z tą panią z warszawy. Bardzo chętnie zabierze pieska do Warszawy. Jednak ona wraca za tydzień w niedzielę. Jesli nie znajdziecie wcześniej transportu to jest to aktualne bezpłatnie.
  11. mam osobę która dzisiaj miała jechać do Gdańska . Jest z Warszawy, nie wiem kiedy będzie wracać
  12. proszę Was zróbcie plakacik dla suni. Chcę jej zrobić Allegro z wyróżnieniem ale znów zdjęcia za duże i nie wchodzą na Allegro. Ja nie umiem pomniejszyć Nic mi nie wychodzi
  13. masz rację, ja tez się boję że się powtórzy. Co za weterynarze tam pracują. Zacznie jeść to co wszystkie pieski , zacznie się denerwować, nie wiadomo czy będzie dostawac leki . A wówczas.....nigdy nie znajdziemy dla niego domku
  14. witamy, witamy
  15. czyli mam rozumieć że Micio znowu przeniesiony
  16. Misiek dzień dobry, jak w domku
×
×
  • Create New...