Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Celinka ma rozładowany telefon-pisałam o tym.
  2. to ten koło Kielc. Acha dałam dla malutkiej kubraczek, myślę ze będzie dobry
  3. [quote name='Jasza']Sędziszów, to koło Kielc, prawda? Wątek kielecki mocno żwawy - mogę napisać.[/QUOTE] [B]jest to koło Kielc[/B]
  4. Florcia ma duży katar. Dobrze że jej to wszystko zaczęło schodzić. Celinka w nocy przy niej czuwała. [B]Celinka prosi że moze być tak że się do niej nie dodzwonicie. Zostawiła w pracy ładowarkę a dzisiaj ma urlop[/B] mam prośbę- pomyślcie czy nie znacie kogoś z tego Sędziszowa.Mam tam domek dla swojej tymczasowiczki i nikt mi nie chce pomóc.Ja jak trzeba to nawet 40 km jadę sprawdzić domek a tutaj nie będę nawet powtarzać rozmów.
  5. gdzie ona się znajduje- mam domek koło Krosna dla podobnej suni
  6. macie już coś dla nich, mam koło Krosna domek ale Pani jeśli by się zdecydowała to na sama mamusię
  7. jaki on duży. mam domek z ogrodem dla pieska czarnopodpalanego może chcieliby czarnego. Domek koło Krosna-niesprawdzony
  8. tak, małopolski. Jak mam ją znaleź, masz jakis link
  9. [quote name='Zuzka2'][B]Potrzebny transport z Kielc do Krakowa dla 1 kota.[/B] Możecie podać na pw namiary na kogoś kto by jechał w najbliższych dniach???[/QUOTE] jesli znajdę kogoś do sprawdzenia domku w Sedziszowie i bedzie OK to mogę kota zabrac do Krakowa.Kielce- Sędziszów jakoś załatwimy
  10. [quote name='dominikabankert']czy wyslalas upomnienia do tych pań z facebooka??????[/QUOTE] to pisałam na początku ze sie umiem za bardzo poruszac
  11. Alu a skąd Ty tu dotarłaś-Florcia jest u mojej kolezanki
  12. Sunia dojechała szcześliwie- Drops -piesek Pani zachowuje sie dobrze. Sunia spi po podrózy
  13. szukam osoby do wizyty w Sędziszowie- znacie kogos
  14. [quote name='Zuzka2']Może dziewczyny z SOZ z Jędrzejowa kogoś znają stamtąd.Eliza_sk,Potter chyba są z Jędrzejowa.[/QUOTE] proszę daj jakieś linki do watków tych dziewczyn
  15. szukam osoby do wizyty w Sędziszowie
  16. będe rozsyłac dalej- musimy uzbierać
  17. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]prosze pomóćie -szukam osoby do wizyty w sędziszowie [/INDENT]
  18. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]prosze pomóćie -szukam osoby do wizyty w sędziszowie [/INDENT]
  19. pomózcie mi znaleźć kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Sedziszowie
  20. pomózcie znależć mi kogoś do wizyty w Sedziszowie- Proszę. Jestem z Krakowa
  21. MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI lub pieskaPODOBNEgo DO TEJ. MA BYĆ MŁODy . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST KOŁO kROSNA. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA SZUKAM JEJ BLIZEJ KRAKOWA, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG][/INDENT]
  22. [IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI lub pieskaPODOBNEgo DO TEJ. MA BYĆ MŁODy . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST KOŁO kROSNA. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA SZUKAM JEJ BLIZEJ KRAKOWA, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
  23. Lara jakie pięne Allegro. Czy bede sie mogła kiedyś usmiechnąć
×
×
  • Create New...