Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. nie rozumiem- jakie bety i czaty. kiedy miała być ta wpłata. Wczoraj było Ok a dzisiaj juz [B]nie. dostałam te 2 przelewy i to podaję[/B]
  2. dziewczyny mam domek stały dla pieska koło Krosna- domek niesprawdzony. Kilka razy rozmawiałam z panią.Moze jej pokaze fotki ale co z transportem a razie czego
  3. wpłaty Agatap 10zł Monika Mejer-Zahorowska30zł [B]jeszcze raz proszę wpisujcie nick przy wpłacie[/B]
  4. trzeba jak najwięcej ogłoszeń. Sunie super
  5. dziewczyno telefony sie urywaja- ja juz nie nadążam
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1338/9b12a7f1ca554c68med.jpg[/IMG][/URL]
  7. miałam telefon o ratlerka. D zadzwonie do dziewczyny do Warszay- telefon z Warszawy
  8. no to dowiedz sie o którego chodzi.
  9. [quote name='Javena'][url]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?nr=28791&src=aktywacja[/url] [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/malenka-suniabez-imienia-umiera-z-zimna-ID5cFS.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/452/name/oddam-do-adopcji-malenka-sunia-bez-imienia-umiera-z-zimna-warszawa.html[/url] Wandziu, podałam Twój nr ,bo Ty zakładłaś watek.Jak się cos zmieni i będą namiary dokładne daj znac.[/QUOTE] dzięki za ogłoszenia.Moze byc mój telefon.
  10. super zdjęcia a schodki- gratulacje dla męża
  11. a jak piesek sie miewa
  12. nie trzeba iśc do lasu [B]a ja zapraszam na watki załozone gdzie te psiaki nie maja czas na adopcje[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203326-Malutka-6-kg.-sunia-od-lata-mieszka-w-budzie-prosimy-o-ogłoszenia?p=16414552#post16414552[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203328-Ratlerek-w-budzie-pomózmy-mu-znaleźć-domek[/URL]
  13. ale jeśli nie bedziemy ja ogłaszac domki nie znajdzie
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/26a419ae161763ac.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1338/26a419ae161763acgen.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2982ad561380ccb1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1338/2982ad561380ccb1gen.jpg[/IMG][/URL]
  16. [INDENT]W schronisku w okolicach Warszawy mieszka ratlerek . Jego dom to buda. Zima , mróz a on drży z zimna. Zadnej nadziei na lepsze zycie , na dom. Jeśli jej nie pomożemy pozostanie tam na zawsze. Adopcje sa bardzo rzadkie , wiec szansa na dom mała. Piesek ma około 2 latka, jest mały,o pieknym kolorze sierści.Zdjęcia nie ukazują jaki jest naprawdę. Mozliwość bezpłatnego transportu-Kraków, Sląsk [B]proszę o pomoc w ogłoszeniach[/B] [/INDENT]
  17. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fa4943c46864bc1e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1338/fa4943c46864bc1egen.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9b12a7f1ca554c68.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1338/9b12a7f1ca554c68gen.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/22c1472252c229f3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1338/22c1472252c229f3gen.jpg[/IMG][/URL]
  20. W schronisku w okolicach Warszawy mieszka malenka , kudłata sunia. Jej dom to buda. Zima , mróz a ona drży z zimna. Zadnej nadziei na lepsze zycie , na dom. Jeśli jej nie pomożemy pozostanie tam na zawsze. Adopcje sa bardzo rzadkie , wiec szansa na dom mała. Sunia ma około 2 latka, jest malenka, kudłata.Zdjęcia nie ukazują jaka jest naprawdę. Lepsze fotki będą póxniej. jest wysterylizowana i zaszczepiona. Mozliwość bezpłatnego kontaktu-Kraków, Sląsk [B]proszę o pomoc w ogłoszeniach[/B]
  21. [URL=http://wgrajzdjecie.pl/?ref=48632ffa73a64c939419f2e538b5ffd9.jpg][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/48632ffa73a64c939419f2e538b5ffd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://wgrajzdjecie.pl/?ref=a1530adf3e72d03c33c44682c0926391.jpg][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/a1530adf3e72d03c33c44682c0926391.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://wgrajzdjecie.pl/?ref=f8ff80ab243c83e1ae88c70d3d890577.jpg][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/f8ff80ab243c83e1ae88c70d3d890577.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://wgrajzdjecie.pl/?ref=5debcd933a6801b237bbe0b4697bfec4.jpg"][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/5debcd933a6801b237bbe0b4697bfec4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://wgrajzdjecie.pl/?ref=11c49ffca77650732de5d5190122b63b.jpg"][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/11c49ffca77650732de5d5190122b63b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://wgrajzdjecie.pl/?ref=052b165b34d823ab9ff5efef83818c76.jpg"][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/052b165b34d823ab9ff5efef83818c76.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://wgrajzdjecie.pl/?ref=179fa39958dd910023dd3203ac8b7eb6.jpg"][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/179fa39958dd910023dd3203ac8b7eb6.jpg[/IMG][/URL]
  23. wklejam fotki a ciocie Ale prosze o komentarz do nich :) [URL="http://wgrajzdjecie.pl/?ref=1627de7af155c4dadc1cd027be1bc887.jpg"][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/1627de7af155c4dadc1cd027be1bc887.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...