Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. zapisuję wątek
  2. bari pozdrowienia z Krakowa a tu proszę zaglądnijcie do mojej tymczasowiczki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL]
  3. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] proszę zaglądnijcie do mojej tymczasowiczki
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] proszę zagladnijcie do mojej tymczasowiczki
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] proszę zaglądnijcie do mojej tymczasowiczki
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] proszę zaglądnijcie do mojej tymczasowiczki
  7. ja robię dość dużo ogłoszeń ale się z tym nie spotkałam, więc to dziwne ze własnie do Was
  8. no cóz boje sie adopcji Figusi tak daleko a babka codziennie wydzwania.Muszę ja wczesniej wysterylizowac. No cóz chyba nie znajdę osoby do wizyty przedadopcyjnej -moge jechać z nią . A jak mi się nie spodoba domek to koszt podróży 200zł. Doradzcie mi co zrobić. A co z wizytą poadopcyjną
  9. czy to sa prawdzili ludzie- no chyba raczej nie
  10. no i co piesku tu ci najlepiej
  11. [quote name='dominikabankert']i jest deklarowana jeszcze jedna wpalta 23 lutego 50zł od anonimowej dogomaniaczki:)[/QUOTE] a gdzie jest ta wpłata wszystko uzupełnione w pierwszym poście nie wpisałam muzzy i ierzbickiej bo nie wiem czy to deklaracje stałe , czy mam potraktowac jak jednorazowe?
  12. sa pierwsze wpłaty mam tylko pytanie Jolanta Wierzbicka o jaki nick
  13. dziewczyny prosze w imieniu Florci o szeleczki zapka witam, a jak sunia ta co robiłam izytę- martwie sie o nią
  14. [quote name='ŚWIAT']Otita, masz talent. Zainspirowałaś mnie z tymi Kajowymi marzeniami. Muszę skrobnąć Kaji jakis nowy tekst o tym, jak to pies marzy...[/QUOTE] jest urocza
  15. [B]dziekuję za przybycie na watek naszej suni[/B]
  16. [quote name='joasiunia']No tak nowa i raczej mało orientuję się jeszcze w Dogo :) ale mam czasu a czasu i tak sobie myślę ,że do wakacji dam rade :))))[/QUOTE] piszesz ze masz duzo czasu -prosimy o pomoc w rozsyłaniu watku.
  17. Na stare konto na pewno nie płąca bo Avilia by dała znać. Ja też za bardzo nie umiem sie poruszac. Z Dogo wszystkim dam konto. Teraz juz zapłaciłam hotelik, mamy pare złtych na minusie- musze policzyc
  18. :mad:[quote name='Jasza']Kenny mi odpisała, że może miałaby DT dla Florki, w Krakowie, starsza Pani z pieskiem, musiałyby się ogony dogadać..(jak to sprawdzić?????) DT - płatny 120 PLN za miesiąc plus karma - worek karmy dla małej daje Kenny! Co robimy??? Zapko???? Abra?? Od trzeciej jestem jakby co pod telefonem. Tylko mi padł finansowo, więc nie mogę oddzwonić...[/QUOTE] ta starsza Pani to moja dobra znajoma - ma 53 lata , tak jak ja i chce zauwazyc że wcale nie uważamy sie za starsze:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  19. mam juz jamniczkę na tymczasie a piesek cudny
  20. oj Lisku to co szukamy domku
  21. [quote name='wykrywka']Otrzymałam Pw, ale nie mogę pomóc :shake:, jestem niezmotoryzowana, w transporcie zawsze zależna od innych. Wierzę, że osoby z Gorzowa, podane wyżej, nie odmówią pomocy. Trzymam kciuki za domek dla suni.[/QUOTE] [B]przed chwilą zadzwoniłam do Pani o adres bo jest osoba chetna do wizyty dzieki fizi i dowiedziałam się ze to nie wielkopolski tylko ślaski[/B]
  22. niestety babka do której był jedyny kontakt przestała odbierac telefony
×
×
  • Create New...