-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
prosze o pomoc w znalezieniu domu dla psa
wtatara replied to gizelajanko's topic in Już w nowym domu
mogę Ci pomóc- 21 replies
-
- pies do adopcji
- pies do ogrodu
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
zapisuję wątek
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] proszę zaglądnijcie do mojej tymczasowiczki -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] proszę zagladnijcie do mojej tymczasowiczki -
no cóz boje sie adopcji Figusi tak daleko a babka codziennie wydzwania.Muszę ja wczesniej wysterylizowac. No cóz chyba nie znajdę osoby do wizyty przedadopcyjnej -moge jechać z nią . A jak mi się nie spodoba domek to koszt podróży 200zł. Doradzcie mi co zrobić. A co z wizytą poadopcyjną
-
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
no i co piesku tu ci najlepiej -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']i jest deklarowana jeszcze jedna wpalta 23 lutego 50zł od anonimowej dogomaniaczki:)[/QUOTE] a gdzie jest ta wpłata wszystko uzupełnione w pierwszym poście nie wpisałam muzzy i ierzbickiej bo nie wiem czy to deklaracje stałe , czy mam potraktowac jak jednorazowe? -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
sa pierwsze wpłaty mam tylko pytanie Jolanta Wierzbicka o jaki nick -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ŚWIAT']Otita, masz talent. Zainspirowałaś mnie z tymi Kajowymi marzeniami. Muszę skrobnąć Kaji jakis nowy tekst o tym, jak to pies marzy...[/QUOTE] jest urocza -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B]dziekuję za przybycie na watek naszej suni[/B] -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='joasiunia']No tak nowa i raczej mało orientuję się jeszcze w Dogo :) ale mam czasu a czasu i tak sobie myślę ,że do wakacji dam rade :))))[/QUOTE] piszesz ze masz duzo czasu -prosimy o pomoc w rozsyłaniu watku. -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Na stare konto na pewno nie płąca bo Avilia by dała znać. Ja też za bardzo nie umiem sie poruszac. Z Dogo wszystkim dam konto. Teraz juz zapłaciłam hotelik, mamy pare złtych na minusie- musze policzyc -
:mad:[quote name='Jasza']Kenny mi odpisała, że może miałaby DT dla Florki, w Krakowie, starsza Pani z pieskiem, musiałyby się ogony dogadać..(jak to sprawdzić?????) DT - płatny 120 PLN za miesiąc plus karma - worek karmy dla małej daje Kenny! Co robimy??? Zapko???? Abra?? Od trzeciej jestem jakby co pod telefonem. Tylko mi padł finansowo, więc nie mogę oddzwonić...[/QUOTE] ta starsza Pani to moja dobra znajoma - ma 53 lata , tak jak ja i chce zauwazyc że wcale nie uważamy sie za starsze:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
-
mam juz jamniczkę na tymczasie a piesek cudny
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
wtatara replied to marra's topic in Już w nowym domu
oj Lisku to co szukamy domku -
[quote name='wykrywka']Otrzymałam Pw, ale nie mogę pomóc :shake:, jestem niezmotoryzowana, w transporcie zawsze zależna od innych. Wierzę, że osoby z Gorzowa, podane wyżej, nie odmówią pomocy. Trzymam kciuki za domek dla suni.[/QUOTE] [B]przed chwilą zadzwoniłam do Pani o adres bo jest osoba chetna do wizyty dzieki fizi i dowiedziałam się ze to nie wielkopolski tylko ślaski[/B]