Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [B]a mnie wychodzi 98 zł i niech tak zostanie[/B] [B][COLOR=red]bardzo, bardzo wszystkim dziekuję[/COLOR][/B]
  2. na dzien dzisiejszy, bez sprawdzania konta czyli do 1.03 na konce Szili jest tyle pieniedzy , daje kwote 450zł-7zł za zeszły miesiac czyli na hotelik za luty mamy 443zł-NIE MOZE BYC MNIEJ ANI WIECEJ magnolek-20zł nalewka- 30zł paulinken- cos-- nie mam AgataP-cos- nie mam Beta i Czata- cos-pojdzie w sobote shirrapeiria-10zł- poszło dzisiaj-jest kerian-15zł-poszedł przelew-nie mam dominikabankert-10zł- pojdzie w poniedzialek johannalind-30zł-pojdzie agaata-15zł arim-100zł p.Katarzyna Fb-200zł- na koncie Szilki-jest p.EwaFb-20zł- na koncie Szilki-jest bela-10zł- na koncie Szilki-jest- yolanovi-20zł-na koncie Szilki-jest muzzy - 10zł- na koncie Szilki-jest na dzien dzisiejszy, bez sprawdzania konta czyli do 1.03 na konce Szili jest tyle pieniedzy , daje kwote 450zł-7zł za zeszły miesiac czyli na hotelik za luty mamy 443zł-NIE MOZE BYC MNIEJ ANI WIECEJ magnolek-20zł nalewka- 30zł paulinken- cos-- nie mam AgataP-cos- nie mam Beta i Czata- cos-pojdzie w sobote shirrapeiria-10zł- poszło dzisiaj-jest kerian-15zł-poszedł przelew-nie mam dominikabankert-10zł- pojdzie w poniedzialek johannalind-30zł-pojdzie agaata-15zł arim-100zł p.Katarzyna Fb-200zł- na koncie Szilki-jest p.EwaFb-20zł- na koncie Szilki-jest bela-10zł- na koncie Szilki-jest- yolanovi-20zł-na koncie Szilki-jest muzzy - 10zł- na koncie Szilki-jest na dzien dzisiejszy, bez sprawdzania konta czyli do 1.03 na konce Szili jest tyle pieniedzy , daje kwote 450zł-7zł za zeszły miesiac czyli na hotelik za luty mamy 443zł-NIE MOZE BYC MNIEJ ANI WIECEJ magnolek-20zł nalewka- 30zł paulinken- cos-- nie mam AgataP-cos- nie mam Beta i Czata- cos-pojdzie w sobote shirrapeiria-10zł- poszło dzisiaj-jest kerian-15zł-poszedł przelew-nie mam dominikabankert-10zł- pojdzie w poniedzialek johannalind-30zł-jest agaata-15zł arim-100zł p.Katarzyna Fb-200zł- na koncie Szilki-jest p.EwaFb-20zł- na koncie Szilki-jest bela-10zł- na koncie Szilki-jest- yolanovi-20zł-na koncie Szilki-jest muzzy - 10zł- na koncie Szilki-jest [B]Caldien 25 zł-jest[/B] [B]Elżbieta Barbara Znocko- Łapczyńska 10 zł[/B] [B]johannalind-30zł[/B]
  3. mówił mi Mariusz o telefonach
  4. juz zrobiłam.Będę miec abonament w najblizszych dniach to bedzie mozna pisać
  5. [URL="http://oi53.tinypic.com/2eev8dk.jpg"][IMG]http://oi53.tinypic.com/2eev8dk.jpg[/IMG][/URL] jedzie do Krakowa-w piątek Pani osobiście ją odbiera. [B]malutka nowe zycie przed Tobą- pani bedzie Cię kochać[/B]
  6. Fizia jesteś kochana . Czekamy na wieści
  7. jakie dobe wieści - dziękuję
  8. bardzo dziękuję[quote name='caldien']przesłałam dla dziewczyny 25 złotych, mam nadzieję, że się przyda :)[/QUOTE] [B]bank ma przerwe- przelewów nie sprawdzę[/B]
  9. niestety pani woli sunie dorosłą
  10. w czwartek przyszła Pani ja odwiedza, mamy nadzieje że sie spodoba , w piątek sterylka . Potem rekonwalescencja po zabiegu i mam nadzieje że potem nowy domek
  11. [URL="http://oi53.tinypic.com/2eev8dk.jpg"][IMG]http://oi53.tinypic.com/2eev8dk.jpg[/IMG][/URL] to maleństwo ma szansę
  12. [B][COLOR=darkred]jasza a Tobie dziękuję za ogromne zaangażowanie i ogrom serca włożonego w adopcję Florci.[/COLOR][/B]
  13. czy Tosia ma domek. Jestem z Krakowa i szukam suni [U]kudłatej dla Pani. [/U] [U]Waga do 8 kg. Czarna podpalana.Taka jej zmarła[/U] [U]Na 17 jestem z nią umówiona .[/U]
  14. dobra robię fotki i pokazuję.Ta lala z OŚWIECIMIA TEZ PODOBNA DO fIGI ALE MA DOMEK
  15. jaka ona duża- ona chce tak do 8 kg. Mogę wysłac pani z katowic też
  16. prezent od Pani- dogomaniaczki ze Stanów, która nam pomaga wysyłając takie cuda
  17. mam imię Cecylia a my mówimy na nia Celinka
  18. nie masz jeszcze coś podobnego do Figi- domek w Krakowie-dzisiaj idę zobaczyć. Dla Figi szykuje się coś dalej ale nie chcę zapeszać
  19. prosze trzymać kciuki
  20. a ja zapisuję watek slicznotki
×
×
  • Create New...