Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. jestem koleżanka P. Celiny-mam samochód i jestem z Krakowa. Moge w czymś pomóc
  2. [IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] mam domek dla podobnej suni lub pieska-psiak ma byc młody , moze być mały jak i wiekszy.Domek niedaleko za Krosnem doradzcie gdzie jeszcze wkleic
  3. [IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] dziewczyny,któraś z Was podrzuciła mi podobną sunie do tej z waszego schronu.mam domek dla niej koło Krosna- co o tym sądzicie [IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]
  4. czy Florcia jedziedo Krakowa, czy nie , bo ja juz nie rozumiem
  5. mogę porobić trochę ogłoszeń. Napiszcie gdzie ma aby nie dublować i dajcie mi tekst i zdjęcia
  6. mogę porobić trochę ogłoszeń. Napiszcie gdzie ma aby nie dublować i dajcie mi tekst i zdjęcia
  7. [quote name='figa33']dla naszej pięknotki :lol: może coś dodać , ująć , jak myślicie ? [URL]http://allegro.pl/figa-najpiekniejsza-jamniczka-8kg-szczescia-i1464596466.html[/URL] tym razem się uda wtatara nie martw się , Figunia będzie miała swoje miejsce na ziemi , czasem człowiek i pies muszą się trochę "poszukać":lol:[/QUOTE] musi domek się znaleźć ale teraz ta ciąża urojona.Mam jeszcze nowe jej fotki to wkleję [B]dzięki za Allegro[/B]
  8. sunie niera tak mają- zabawki były to fakt , zostały usunięte. jednak trzeba było odwiedzić weta ,bo mleko i może dojść do zap. sutków.Domków było dużo ale nie te.Mam dwa - jeden 220km i drugi 200. Nie mam jak sprawdzić domki a teraz ta ciąża urojona. Chciałabym ja wysterylizować
  9. jestem, muszę policzyć te swoje finanse. Wczoraj z moją tymczasowiczką przejechałam troche kilometrów i sunia , która tam jest nie przyjmie suni, dzisiaj byłam u weta bo ma ciążę urojoną. Tak opornie idzie ta adopcja
  10. Kasia FB- 200zł Jolanta Wierzbicka-20 zł Muza 10 zł do jakich deklaracji wpisac
  11. bardzo prosze i dzieki
  12. Fiziu teraz to ja nie oddam tak daleko. Ciąże urojone, ona niewysterylizowana. fajna ta malutka, ale to daleko , jak myslisz
  13. no własnie- wszystko pada
  14. a zeby było mało Figa zaczyna mieć chyba ciążę urojoną-piszczy i zaczyna układac spanka
  15. jaka ona sliczna.Mam juz dwa domki niesprawdzone dla takiej suni lub pieska Gorzów Śląski lub okolice Sanoka. Wysle zdjecia ale to daleko a jest jeszcze domek dla pieska jamnika lub jamnikopodobnego koło Krakowa- domek był dzisiaj sprawdzany . Jest tam jamniczka,która nie zaakceptowała mojej Figi a pieski apceptuje
  16. wróciłam- [B]nadal szukam dla Figi domku.[/B] 4 domki odpadają- gorzów za daleko i nie ma mi kto sprawdzić Gdów- jamniczka nie zaakceptowała Figi, nie dała jej zadnej szansy. Im byliśmy dłuzej było gorzej Kraków- zrezygnował jest jeszcze koło Krosna- daleko
  17. teraz wróciła z wizyty przedadopcyjnej koło Krakowa.Domek z ogrodem . Jednak jamniczka , która tam jest rzuciała sie na moja-na pewno akceptue psy [B]szukaja więc jamnika, lub jamikopodobnego pieska[/B]
  18. jest tez fajna. Prosze dowiedx się cos wiecej , bo ja za bardzo nie umiem sie tu poruszać
  19. są śliczne takie kochane ale ona chce sunię.serce sie karaje gdy na nie patrzę
  20. fizia a dowiedz sie ile to maleństwo ma latek
  21. [quote name='fizia']Mariusz napisał tak: [I]Postaram się zrobić jakieś zdjęcia psom podobnym Tuli tylko w boksach.[/I] [I]Może nie podobna do Tuli ale Psotkę bym polecił.[/I][/QUOTE] no to zobaczymy ta w katowickim schronie bardzo podobna
  22. slicznie pieski, ale ona chce mniejszą- Figa waży 8 kg.
  23. chciała sunię ale Misiek sliczny. Ile on ma lat
×
×
  • Create New...