[quote name='figa33']dla naszej pięknotki :lol:
może coś dodać , ująć , jak myślicie ?
[URL]http://allegro.pl/figa-najpiekniejsza-jamniczka-8kg-szczescia-i1464596466.html[/URL]
tym razem się uda
wtatara nie martw się , Figunia będzie miała swoje miejsce na ziemi , czasem człowiek i pies muszą się trochę "poszukać":lol:[/QUOTE]
musi domek się znaleźć ale teraz ta ciąża urojona.Mam jeszcze nowe jej fotki to wkleję
[B]dzięki za Allegro[/B]