Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [IMG]http://images8.fotosik.pl/1267/d792f1377caca34bgen.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images8.fotosik.pl/1267/67eced2a3523fabegen.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images8.fotosik.pl/1267/0f312ec8cf96b322gen.jpg[/IMG]
  4. za około 2 tygodnie robimy sterylke po tej ciąży urojonej
  5. super fotki Alu wyslij mi te sypialnię bo mam nową komórkę a sypialnia została na starej
  6. ja Wam nie pomogę. Wczoraj wydałam chyba z 40 zł na telefony i ogłoszena wyróznione. Zawiozę za to Florcię, tz. mój TZ zawiezie Florcie do weta
  7. Florcia bardzo duzo odkrztusza, tam był ogromny stan zapalny. Katarek juz mały, czyli jej nieschodzi na drogi oddechowe. Jest super-Celinka jest nia zachwycona.Cieszę się ze udało mi sie namówic ją jako DT. Oni kochaja zwierzeta, córka też jest taka troskliwa i pomaga mamie a nawet siostrzeniec , który tam obecnie mieszka jest zaangarzowany.
  8. [quote name='siciliana']Byłam na miejscu 30 grudnia, drugi piesek wciąż tam jest, ZUPEŁNIE SAM! Był bardzo głodny (nakarmiłam go), przestraszony i zmarznięty. Mam zdjęcia ale nie potrafię ich wkleić na wątku.Faktycznie trzeba na niego uważać, bo może chapnąć....Ale to tylko ze strachu....W jaki sposób chcesz mu pomóc? daj zdjęcia na [email protected] to wkleję- najlepiej by było abys załozyła nowy watek i tam wkleje
  9. [quote name='kora78']znacie kogos w Jaworznie, kto moze wizyte przedadopcyjna zrobic? szukam i szukam i nic.... jest Szczepon od transportow, ale on chyba wizyt nie robi...[/QUOTE] a ja znam, nie wiem czy robi wizyty
  10. ja niestety nie znam tej osoby
  11. bardzo dziekuję za wpłaty. W poniedziałek sprawdzę konto i uzupełnię
  12. myślałam o tym- nie mam dojść
  13. zrobiłam dzisiaj 10 ogłoszen-w sumie ma 65 ogłoszen i allegro. Na poprzednim Allgro miała prawie 900 wejść
  14. [quote name='Poker']Nie załamuj się.Po prostu ona musi trafić do najlepszego domku, więc trzeba trochę poczekać.[/QUOTE] Poker ona mi nie przeszkadza, tylko wzajemne relacje coraz to bardziej sie zaciesniają i to staje sie niebezpieczne
  15. zdjęcia do ogłoszeń muszą być wyraźne i ciekawe
  16. nawet Ci z tą buda zanim ja zadzwoniłam ze nie przyjadę oni sami zrezygnowali wymyślając jakąś operację- nad tym psem jakies fatum wisi
  17. jestem po rozmowie z Celinką. Jest duzo lepiej. Florcia noc miała spokojniejszą. Mniej kaszlu i mniejszy katarek.Widac że już nie taka słaba, już się tak nie męczy. Wczoraj to chyba był taki przełomowy dzień. Na spacerki chodzi w sweterku, który jej podarowałam.
  18. nie ma nadal domu i mam juz dość. Taka sliczna , ułozona i kolejne domki lecą w dół. Chyba wylecze sie na jakis czas z tymczasów. Mój TZ tez mi chyba nie pozwoli. Jeździ ze mna na te wizyty, ja trace mase forsy na rozmowy komórkowe i na tym koniec.Teraz jeszcze ta ciąża urojona, która zablokowała sterylkę i co mam dalej robic.
  19. iesze sie- Figa to sie chyba nigdy nie doczeka. Zaczynam mieć dość. jestem zdołowana i chyba jz nie chce wiecej tymczasowiczów. Dotychczas znosiłam to jakoś, dzisiaj mam chyba jakis gorszy dxień i jak odpadł nastepny nie chce mi sie nic
  20. już po domu.Przed chwilą rozmawiałam z babką i było OK. Teraz przysłała SMS że babcie kupiła im pikińczyka. Podaj mi swój telefon- zadzwonie.694 48 15 20
  21. tak, odwzwała się -po 15 mam do niej zadzwonić. Dzięki. Będzie taki płacz jak ją oddam. Kurcze tak ona , jak i my do niej przywiazaliśmy się. Jest taka kochana. Już nie mówie o pieskach, jak sie bawia
  22. kurde, ciągle piszą. a z przyjazdem - poczekam
×
×
  • Create New...