Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Becia66']zapraszamy oczywiście bardzo serdecznie, ty chyba [B]wtatara [/B]z Krakowa jesteś ?[/QUOTE] a skąd ja jestem to historia. Mój dom rodzinny Biecz- miedzy Jasłem a Gorlicami, potem 10 lat w Bytomiu, a teraz 24 lata Kraków Mój mąż mieszkał w Wisniowej, tam ma rodzinę i tam jeździmy, wiec gdybysmy tam byli. Czy Wy potrzebujecie kocy- mam nieraz okazje kupic koce bardzo tanio i to takie fajne mieciutkie.
  2. [quote name='Javena']ślicznitkie i takie malizny. Moze ogłoszeń zrobic pare?[/QUOTE] prosze zrób
  3. [quote name='Javena']to potencjalne domki dla figi??[/QUOTE] tak, ale juz było tych domków. W tamta niedzielę nawet u mnie ludzie byli, były Niepolomice , Wadowice, Racibórz i wiele innych. Chwilami to mi sie nie chce słuchac tych ludzi
  4. [quote name='Javena']Czy one sa w Czestochowie ,tam gdzie była Perełka i Figa?[/QUOTE] tak, sa w tym schronie, co podobaja sie
  5. są 3 propozycje: Gorzów- to sobie odpuszczę zaproponuje te pieski co fizia wkleiła Gdów koło Krakowa- dom, ogród i w tym samym wieku sunia i tez mix jamnika-spanie w łózku, zabawa z drugim psem-wizyta we wtorek Kraków- mieszkanie , jamniczka panstwa nie zyje-wizyta do umówienia jak te domki będa super to na pewno będe miec problem wyboru na pewno bede proponowac te sunie, bo ludzie chca sunie [B]figa dzięki za tak piekne Allegro, pewnie jeszcze bede prosic[/B] [B]1% postanowiłam wpłacic na Was-mąż jest z Wisniowej ,znam te strony[/B]
  6. moja tymczasowiczka jest z nami półtora miesiaca i jeszcze boi sie gwałtownych ruchów, wiekszego hałasu.
  7. A JA MIAŁAM WYSŁAS cI LINKA ABYS DO NAS ZAGLADNĘŁA
  8. [quote name='Poker']I jak tu oddać ,żeby DT serce nie pękło? Cudna jest.[/QUOTE] Poker- witam Cię. jak nas znalazłaś
  9. i jak tu takiego ślicznego potworka oddac
  10. [IMG]http://images43.fotosik.pl/620/00c72d458df8486bgen.jpg[/IMG] a tu jedzie Figusia z Pixi
  11. [IMG]http://images43.fotosik.pl/620/b32802c19db91173gen.jpg[/IMG] tak jeździ Figusia w samochodzie
  12. [IMG]http://images40.fotosik.pl/602/5d152ad949306595gen.jpg[/IMG]
  13. fajnie, teraz ich nie widzę bo pogoda gorsza , więc nie grają
  14. Figa jest dorosła a na poczatku chodziłam z nią co 3- 4 godziny a i tak robiła mi w domu
  15. no to dobrze, tak to wierzyc ludziom
  16. gdybym nie miała Figusi to bym ją wzieła.Kolezanka bierze bidę z Sosnowca.
  17. no to dobrze, tak to wierzyc ludziom
  18. tak , wie o sterylce. Musze ją wysterylizowac, jakby miała tam pójść. Dom, ogród-mysle że dobrze chcę zrobic. Po co psy mają siedziec koło bramy a Figusia ucieknie i co wtedy.
  19. [quote name='Jasza']Kluczbork jest naprawdę niedaleko, a z Kluczborka jest Wiosna: [URL]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1297450697-8b8a787d708b84b47b4a8f1cfa460c6da3c5ab53&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Kluczbork&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order[/URL]=[/QUOTE] dzięki- juz do niej napisałam
  20. no i co u malutkiego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] prosze zagladnijcie do mojej tymczasowiczki
  21. [quote name='Jasza']Wtatara - a nie czasem: Chorzów???[/QUOTE] niestety Gorzów Sląski, najpierw myslałam ze Wielkopolski, znalała mi fizia osobe do sprawdzenia domku a tu dowiaduje sie ze Slaski
×
×
  • Create New...