-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
tak, wysłałam już do pani. bardzo podobna do Figusi
-
[quote name='fizia']A ja napisałam jeszcze do Mariusza, czy w Jamrozowiźnie nie ma podobnej suni Czyli miałaby być taka jamnikowata i w podobnym kolorze, długie włosy tak?[/QUOTE] dzięki- szukajcie dalej Czy jamnikowata to nie wiem, ale młoda, mała, sunia i podobna w kolorze
-
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
-
[quote name='Jasza']Napiszę na wątku katowickiego schroniska.[/QUOTE] dzięki- napisałam na watkach schroniska-katowice, Zabrze, Sosnowiec
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
wtatara replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT] -
[quote name='Jasza']Wtatara - a możesz Pani z Gorzowa podesłać zdjęcia Florki i namiary na mnie? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 514 518 167 A o zdjęcia jak już mała będzie w Krakowie - też pięknie proszę![/QUOTE] no Florka nie może być bo nie jest podpalana
-
[quote name='Jasza']Wtatara - a możesz Pani z Gorzowa podesłać zdjęcia Florki i namiary na mnie? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 514 518 167 A o zdjęcia jak już mała będzie w Krakowie - też pięknie proszę![/QUOTE] no Florka nie może być bo nie jest podpalana
-
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
-
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
wtatara replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
wtatara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. -
[quote name='Jasza']Jeju, ja się pogubiłam troszkę na tym wątku... Żabcia ma dom - superowo. Figa czeka na wizyty, tak?[/QUOTE] tak, nie pogubiłaś się [B]pomózcie mi znaleść sunię dla tej Pani z Gorzowa ala Figa-młoda i podobna do Figi[/B] [B]PROSZĘ[/B]
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']Wtarara mogłabys rozliczenie uzupełnic za luty kto wplacil a kto nie?uzupełnij prosze ze pani kasia w FB przelała 200zł , AVilia ci juz przelała na konto i te pieniadze od Joli i muzzy jesli wplynely tez umiescic?[/QUOTE] mam nowe wpłaty na koncie-jutro uzupełnię -
a może tym co wkleiłas załozyć watek- to zawsze inaczej
-
a może takie Allegro jak ma Figusia. Jutro zrobie jej kilka- napiszcie gdzie ma
-
[quote name='Poker']To Figunia jak panna na wydaniu . :eviltong: Muszą poprosić o jej rękę i trzeba wybrać najlepszego kandydata :evil_lol:[/QUOTE] a jak myslisz.gdybys ja poznała to tez nie oddałabys do pierwszej lepszej adopcji
-
no nie- powolutku najpierw wizyty-we wtorek jedna i na druga musze sie umówic