-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
pieniązki wysłane -
porozsyłam wątek i jeszcze coś wspomogę z pieniążków Vanilka
-
[FONT=MS Shell Dlg 2]Dudzia to 10-letnia sunia w typie pudelka miniaturki. Miła,spokojna, nie ma w niej ani odrobiny agresji. Wyrzucona jak śmieć, mimo to oddana człowiekowi, spragniona dotyku ludzkiej ręki i odrobiny miłości. Do schroniska trafiła mając cieczkę, na szczęście nic złego w tym kierunku się nie wydarzyło. W boksie spokojna, nie awanturuje się z innymi psami, usuwa się w cień. Widać, że schronisko ją przytłacza, jest zrezygnowana, przeraźliwie smutna i zaniedbana. Na spacerach chodzi pięknie na smyczy. Pozwala się brać na ręce. Malutka, kochana, kanapowa sunia... czy po tych wszystkich latach nie należy jej się godna starość? Jej życie nie jest usłane różami, opuszczona i samotna czeka na dom za kratami schroniska. [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]Szukamy transportu do Torunia, gdzie sunia ma zapewniony DT u Arktyki!:loveu: [/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]Sunia aktualnie przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Gdyni "Ciapkowo".[/FONT] telefon do schroniska: (58 ) 622 25 52 Telefon do ADY(pracuje w schronisku) : 517 926 282 AKTUALNIE: dwa miesiące temu Dudzia w stanie skrajnego wycieńczenia została przewieziona do Krakowa i znalazła bezpłatny domek tymczasowy . Na dzień 19 VI Dudzia to piękna starsza pani, która szuka DS. Ponieważ Dudzia to zaniedbana sunia z poprzedniego DT wydatki na jej leczenie są duże. Sunia jest na diecie nerkowej- wysoki mocznik, w tej chwili jest po operacji-sterylizacja,usuniecie listwy i czyszczenie zabków. Niestety nie mamy stałych deklaracji a jestesmy juz na minusie. Dudzię czeka teraz usunięcie szwów i znów badania. Czy możemy liczyć na czyjąś jeszcze pomoc? zdjęcia pieknej Dudzi wkleję jak net bedzie chodził lepiej Mój tel.694 48 15 20 [email protected] MAMY W TEJ CHWILI 304 ZŁ DŁUGU Zdjęcia: POST Z WPŁATAMI NA DUDZIE: http://www.dogomania.pl/threads/201845-Dudzia-10-letnia-pudelka-Gdynia-bezpieczna-w-DT-w-Toruniu?p=16316644&viewfull=1#post16316644 ROZLICZENIE DUDZI WYDATKI za transport -500zł 1kg. karmy wysokokalorycznej- 12 zł- smyczka 16 zł paliwo-40 zł mięso do gotowania-15zł odrobaczenie, odkleszczenie, witaminy, pasta do jamy ustnej-50 zł 8 IV=633 zł spanko - 30zł mięso do gotowania- 12zł 12 IV 675 zł 50 zł mięso do gotowania 14 zł płatki ryzowe 20 zł paliwo 25 zł wirusówki 30 zł sucha karma 26 IV 814zł 8V wścieklizna i lek do czyszczenia uszu- 65 zł puszki 30 zł 8V 909 zł 17 V 35 zł karma mięso 30 zł 15 V 1004 zł 20 V 70 zł badania 25 V 50 zł karma 10 VI 300 zł zabieg 40 zł sucha karma 40 zł 10 VI 1464zł 16 VI-NA KLESZCZE 15 ZŁ 16 VI 1479zł 20 VI wizyta i usuniecie szwów 30 zł 20 VI karma dla nerkowców 60 zł 30 zł wizyta 20 VI 1599 zł 26 VI mięso 40 zł 26 VI płatki kukurydziane20 zł 28VI wizyta 30 zł 5 VII karma dla nerkowców 60 zł 5 VII badania 60 zł 6VII wizyta 30 zł 11VII karma sucha 90 zł 14 VII 1929 zł WPŁATY zwrot za transport-250 zł 11IV Luzia-25 zł 13 IVPaulinken 50 zł majku 33 100z ł z konta Dudzi -400zł 13 IV 825 ZŁ 15 V wtatara 50 zł 17 V coronaaj 50 zł 17 V 925 zł 5 VI 90 zł julkita 5 VI 1015 zł 10 VI Equus 30 zł 20 VI cooronaj 100 zł 22 VI wtatara 50 zł 22 VI 1195 zł banerek Dudzi
-
będzie wgrana cioteczko
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
napiszę w tej sprawie do Avilii -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiakiGabi']Podnoszę nasza bidulę :) Cioteczki co z wpłatą za hotelik?[/QUOTE] jest 443 zł [B][COLOR=red]komu mam wpłacic i ile-proszę napiszcie[/COLOR][/B] [B]oto deklaracje stałe[/B] [U]deklaracje stałe [/U]5 - Bjuta 5 - Mikoada 50 - Anna F. z fb (info w poście 137) 50 - Joasia J z FB (info w poście 195) 20 - Ewa G. z fb (info w poście 285) ? - Paulina Z. z fb (info w poście 285) 10 - Bela51 Dzisiaj napisze do wszystkich nr.konta z prosba o wpłatę -
Alu no to sypialnia nie dla psów-cóż to o nich nie myslałas jak wybierałas. Następny domek dla Figusi odpadł
-
u Figusi nadal cicho
-
oni wygladaja jak rodzeństwo zapraszam na bazarek dla Figusi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201580-dla-pieska-domu-dla-Ciebie-zapraszam-do-15-II-22-godz.?p=16248350#post16248350[/URL]
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
trzeba rozreklamowac wątek. To jedyny sposób -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
kochana sunia nareszcie jej los jest dobry -
muszę kiedys im zrobic aparatem. Fizia dzięki
-
dzień dobry wszystkim- wita Figusia
-
u mnie Lara robiła wizytę u vanilka
-
OTO BAZAREK DLA FIGUSI [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201215-bazarek-na-utRzymanie-Figusi-z-BDT-do-15-II-2011r.-do-godz.22?p=16210224#post16210224[/URL]
-
Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam Poldusia -
dzięki za ogłoszenia. jeśli sie przyczepią do Allegro to go usuną Fizia dobrze ze tekst skopiowałas. Jest sliczny. Ja raz zrobiłam dla sasiadki allegro i napisałam tel. grzecznosciowy to usuneli