Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. widzę ze fotka wklejona, własnie miałam ja wkleic
  2. pewnie ze czekamy, snegi znikna, kwiatki zakwitna. Bedziemy pomagac psiakom
  3. samopoczucie suni coraz lepsze. Zdrowie też- jest już bez antybiotyku. W poniedziałek ostatnia kontrola , czy wszystko Ok bez antybiotyku
  4. [quote name='Trisza']Do Krakowa.I kierowca chory.I wszyscy których pytam o wcześniejsze podwiezienie z kręgu "znajomych" milczą...Ech!!!!!Kurujemy kierowcę!!!Dałam Asiorowi namiary na Dusieńkę,może i jej pomoże z DT.Nie umiem wklejać zdjęć,komu mogłabym przesłac na pocztę zdjęcie kolejne aby przekleił?[/QUOTE] wyslij do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ja tez z Krakowa- jeśli moge w czymś pomóc
  5. [quote name='dominikabankert']poprosze o sprawdzenie konta- na pewno cos Szili doszło[/QUOTE] sprawdzone - wszystko uzupełnione w pierwszym pioscie
  6. Jasza i tak samo jest z Figą. Te domy,które o nia dzwonią to jest tak ze zanim ja jadę na spotanie to juz wczesniej dzwonia i odmawiaja, wymyslając jakieś bajeczki.Dwa domy te daleko, to naprawde na nia czekały. Jak ja mam małą oddac tam be sterylki
  7. gdzie sunia jest i jakby wyglądał transport?
  8. [quote name='Javena'][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7032/118711873411644x461.jpg[/IMG][/QUOTE] tak mi się ten maluch podoba a on nadal w schronie
  9. [quote name='Monalisa4']Witam Mama po ogłaszała sunie na garnku i innych portalach ;) Szukamy domku najlepszego ;))))[/QUOTE] dzięki-zobaczymy. Ja w sobotę zrobiłam 20 ogłoszeń i cisza. Wydałam chyba z 40 zł bo robiłam takie aby pozostawała na pierwszej stronie
  10. dopiero zisiaj dotarłam na wątek, zastanawiam sie jak pomóc pieskowi
  11. prosze pomniejszcie to ostatnie zdjęcie- ono takie sliczne
  12. [B]prosze pomniejszcie to ostatnie zdjęcie i wklejcie a ja to usunę[/B]
  13. [B]oto sunia u weta w kubraczku u weta.[/B] [B]Sunia dostała jeszcze antybiotyk o przedłuzonym działaniu i witaminki, oraz ma dostawać Flegamine- syrok wykrztuśny.,jej jeszcze furczy ale w górnych drogach oddechowych. Płuca czyste[/B]
  14. [IMG]http://images8.fotosik.pl/1267/7bf67c0f62ecd1acgen.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images8.fotosik.pl/1267/591d0fe2314a5e4bgen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...