Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Puchacia -a macie jakies jej fotki
  2. mam domek dla podobnej dla Figi w Katowicach.Mogę ją podać
  3. czyli Dusia nie pojechała do Krakowa do DT , tylko gdzie i jaki to ma być domek?
  4. odpisałam na watku Florci-przykro mi.
  5. [quote name='Kenny']wróciła bo ludzie stwierdzili że jednak przeprowadzają się za granicę, a psa zabrać nie mogą :/[/QUOTE] a gdzie ona jest
  6. [quote name='dominikabankert']ewa kaczmarek to inaczej Kerian 15zł[/QUOTE] super-poprawie. Mogę prosić jeszcze , które z tych stałe
  7. [quote name='Magolek']Tak jak obiecałam, jeszcze w lutym (wczoraj wieczorem) zrobiłam przelew za luty i od razu za marzec.[/QUOTE] czyli 20 zł przerzucam na marzec
  8. [quote name='Kenny']mam małą sunię, która potrzebuje DT ale ma 4 msc. sprawa pilna, wróciła z adopcji.[/QUOTE] rozmawiaj z Celinką, a dlaczego wróciła
  9. [quote name='Jasza']Powysyłałam masę PW. [B][COLOR=red]Wtatara [/COLOR][/B]- masz zapchaną skrzynkę. Czy Ty mogłabyś podrzucić Florkę do Katowic za zwrotem kosztów benzyny?[/QUOTE] przykro mi ale o tej godzinie mąż nie da rady. Ja nie prowadzę, a chocbym prowadziła to pracuje do 15. Czyli wizyta u weta odpada.
  10. super wiesci. Czyli mała w poniedziałek u weta juz nie będzie. Celince bedziemy tak podrzucac sunie -musza byc małe
  11. Czy teraz się wszystko zgadza
  12. wpłaciła DZISIAJ magolek40 zł\----AAGATAA8 15 ZŁ
  13. [quote name='yolanovi']ja wpłaciłam w lutym 20 zł, a od marca zadeklarowałam na stałe 15 zł i ten przelew zrobiłam wczoraj wieczorem wiec być może jeszcze nie dotarł. ja pisze nick ale gdybym akurat zapomniala to moje sa od Jolanta Wierzbicka[/QUOTE] juz poprawiam
  14. jak juz pisałam muszę ją wysterylizować. Sterylka jest umówiona na piątek na 16. Wczoraj rozmawiałam z wetem ,mówił ze mozna.W piątek o 16 zabieg.Musi to byc domek niedaleko Krakowa, aby w niedługim czasie po zabiegu ja zawieść
  15. widzę ze zaczynam pisać sama do siebie. Dzięki Alu za pakiet. Jednak nikt o nią nie dzwoni, nikt nie pyta. Po prostu jestem załamana. Przedwczoraj mieliśmy gosci i były małe dzieci, więc syn zabrał ja do swojej dziewczyny to straszni tam piszczała choc on był z nią.Około 100 ogłoszeń i nic.Na Iwonkę nie szczeka
  16. to co ja mam jest mniej. [B]po pierwsze piszcie mi nick bo nazwisko mi nic nie mówi[/B] [B]po drugie coś tam brakowało jak wpłacałam za hotelik i teraz odliczyłam[/B] [B] po trzecie jest różnica[/B] [B]Wkleiłam Wasze rozliczenie, wiec porównajcie[/B]
  17. [quote name='dominikabankert']a oto zestawienie osob które juz zapłaciły, badź deklaruja sie wpłacic do konca lutego albo na poczatku marca( po potwierdzeniu na priv) arim-100zł- przelew poszedł:) johannalid-30zł nalewka- cos-poszedł przelew paulinken- cos- AgataP-cos Beta i Czata- cos-pojdzie w sobote shirrapeiria-10zł- poszło dzisiaj kerian-15zł-poszedł przelew dominikabankert-10zł- pojdzie w poniedzialek p.Katarzyna Fb-200zł- na koncie Szilki p.EwaFb-20zł- na koncie Szilki bela-10zł- na koncie Szilki yolanovi-20zł-na koncie Szilki muzzy - 10zł- na koncie Szilki[/QUOTE] [B]dziękuje za pomoc[/B]
×
×
  • Create New...