MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI lub pieskaPODOBNEgo DO TEJ.
MA BYĆ MŁODy .
DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST KOŁO kROSNA.
PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA SZUKAM JEJ BLIZEJ KRAKOWA, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE.
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
[INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG][/INDENT]