Dodam , że nie tylko skay teriery są nieufne do obcych, ot choćby sheltie też.;)
Ale chodzi o to, by psa wyrwać ze schroniska, bo skoro on tam siedzi juz dwa tygodnie i dalej wbija się w kącik na widok człowieka, to na pewno do agresywnych nie należy. Może jakoś zareaguje, kiedy przed nosem przemaszeruje mu kot?