Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='kakadu']dziewczyny, co wy, ja nic nie wydobywalam - samo sie wydobylo :lol:[/quote] Ale Ty to umożliwiłaś:lol:
  2. Wachura, w aukcji zmień adres mailowy, ten z tlenu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Mam wrażenie, że ten drugi jest aktualniejszy;)
  3. Dodam , że nie tylko skay teriery są nieufne do obcych, ot choćby sheltie też.;) Ale chodzi o to, by psa wyrwać ze schroniska, bo skoro on tam siedzi juz dwa tygodnie i dalej wbija się w kącik na widok człowieka, to na pewno do agresywnych nie należy. Może jakoś zareaguje, kiedy przed nosem przemaszeruje mu kot?
  4. Biedne pieski, niechciane, zapomniane:-(
  5. Wstawiłam Biankę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8309171#post8309171[/URL] Allegro kończy się w piątek, 2 listopada.
  6. Małe biedactwo. Będzie potrzebował dużo czasu, żeby znowu zaufać człowiekowi.
  7. [quote name='martaa2']Juz jestem, ale nie mam dobrych wieści:roll:[/quote] Czy psiunce coś się stało?
  8. Wobec tylu propozycji DT, chyba tak:lol:. Tylko w którą stronę?
  9. Wątek dodany w pierwszym poście.:lol: Sunia szuka kochającego domku.
  10. Piękna, kochana sunieczka. Kto się zakocha i zabierze do domu? Dodam link tego wątku do zbioru mieleckich wątków na dogo. To wątek z mojego podpisu.
  11. Okruszek wypatruje domku.
  12. No cóż, nie da się ukryć, że są piękne, dystyngowane, reprezentacyjne i takie słodkie. A snobów nie brakuje. Reszta się nie liczy lub nie bierze się jej pod uwagę. Jak zaczynają się problemy to trzeba się go pozbyć. I już. Starszy ONeczek zsałużył na godną starość. Kto go przytuli?
  13. martaa2, proszę sprawdź, jeśłi możesz, jak piesek reaguje na inne pieski i koty.
  14. Mam w domu trzy suki, psa i dwa koty. Jeśli się zdecyduję, chciałabym wiedzieć na co się porywam. Czy jest możliwość sprawdzenia jak reaguje na wyżej wymienione istnienia?
  15. To jeszcze szczeniorek, więc musi gryźć. Lepiej niech to będą jego zabawki i kostki a nie buty:shake:. A jak tam oczko, jest lepiej?
  16. Maleńka suczka czeka, by ktoś ją pokochał.
  17. Piękne wyżełki już tak długo czekają na domy.
  18. Czas pobiegać Graliku. Mizianka i głaski dla tego kochanego psiaka.
  19. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5634/img0179hf8.jpg[/IMG][/URL] Sierść zadbana, budę ma (zasłoniętą szmatą), sucho (biega po betonie). A jak duży jest ten wybieg Jasia?
×
×
  • Create New...