Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wpłaciłam 50. Podnoszę maluszki, bo pilnie potrzebują pomocy!
  2. Mieleckie ONki watahą ruszają na początek:cool1:
  3. Konicznie musi wet zobaczyć tą łapkę, żeby nie było później kłopotów jak z moją Adharką.
  4. _ChiQuiTa_ pisze, że nic nie wie, czy były, czy nie, jakieś telefony. A do kogo jest ten namiar komórkowy w ogłoszeniach?
  5. Przypomnijcie o sobie pieski.
  6. W górę maluszki, bo ważne!
  7. Emilek ma obserwatora na allegro. Może ktoś go pokocha i przygarnie?
  8. Ktoś obserwuje Biankę na allegro. Może to przyszły domek? Podniosę sunię.
  9. Oby tylko im się nie odwidziało. Trzymam kciuki za adopcję ONeczków.
  10. Mój Boze, niektórzy ludzie to bezmyślne, nieczułe głupki.:shake:
  11. Ruszamy Karolciu wypatrywać domu.
  12. Podniosę sunię, może na początku ktoś na nią czeka.
  13. Czy kożuszek dla Sońki wyszykowany? Chłody nastały i spadł śnieg, trzeba ją cieplutko ubierać:cool1:
  14. Jak dobrze, że nareszcie ma własny dom.:multi:
×
×
  • Create New...