[quote name='Szczurosława']brutalnie mogę powiedzieć,że schronisko wyszło na zero,
Szorściak został uśpiony, jest nowy mały rudzielec...[/quote]
czyli
"Umarł król, niech żyje król":nonono2:
[quote name='Ulka18']Terra, jest chociaz jeden obserwator Bianeczkowej aukcji :???:[/quote]
Był, ale mniej więcej w momencie, gdy dopisalam, że Bianka jest w DT, zniknął:cool1:
Tak, tylko, moim zdaniem, zaprzęgowce są psami trudniejszymi i o większych wymaganiach. Teraz trudno znaleźć odpowiednie domki, ajak będzie więcej takich psów i mixów. Lepiej nie myśleć:smhair2:
Piękny, starszy ONek czeka i tęskni.
[quote name='Nikki']Logusiu, Twoja wirtualna właścicielka odzyskała konto na dogomanii. Niedługo założe bazarek.
Karjoke dzięki za pozyczenie konta na czas usunięcia mnie z forum.[/quote]
Nikki,wróciłaś. To dobrze:lol:
Logo nadal czeka...
W schronisku w mielcu jest ok. 8 letnia morelowa pudelka.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=93041[/URL]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/350/dsc6459tx4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3492/dsc6453fk3.jpg[/IMG]
Wstawiłam sunię do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8244626#post8244626[/URL]
i
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8244736#post8244736[/URL]
W schronisku w mielcu jest ok. 8 letnia morelowa pudelka. Niestety jest chora, będzie operowana. Po szczęśliwym zakończeniu leczenia, szuka domku z którego nikt jej nie wyrzuci.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=93041[/URL]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3492/dsc6453fk3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7766/dsc6462zd3.jpg[/IMG]