Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Co taki zastój na wątku? ONeczki czekają na domy!
  2. Bianka nadal czeka... Czy były jakieś tel. od potencjalnych domków?
  3. Nie jest nauczony, skoro w poprzednim "domku" dostawał lanie, pewnie nie było wolno hasać. Jeśli on się trzyma nogi na spacerach, to można spróbować coś rzucić przed siebie i samemu pobiec, wołając na niego, żeby się przyłączył. Jak się przyłaczy, pochwalić. Myślę, że szybko załapie o co chodzi i będzie chciał być pierwszy przy zabawce. Wtedy następny krok, nauczyć oddawać zabawkę, żeby było czym rzucać;). "Czy Pańcia mnie ugryzie, czy kocha? Całuje!":loveu: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7767/78281583qe3.jpg[/IMG]
  4. No, gdzie ten domek Kreci się podziewa?
  5. Podniosę szczeniaczki, po domki!
  6. A goldenek tez chciałby na kolanka. Jak dobrze, że Okruszek już w ciepełku.
  7. Piękny i spokojny pies, czeka na dom.
  8. To zwierzątko też wyprowadziłaś na spacer? Czy jemu nie jest za zimno? Chociaż nie, ma futerko:lol: Pieski czekają na domy.
  9. A jest jakieś zainteresowanie Torrem, przychodzących do schroniska?
  10. No to Kajtek w górę i wypatruj domu, gdzie dzieci mają więcej do powiedzenia.
  11. Miecio bardzo chce do domu, własnego.
  12. Ale u Was zielono:crazyeye:, u nas biało:cool1: Staruszek ON czeka...
  13. Coś to do mnie nie przemawia, ale.....:shake:
  14. Ot co, Iwan pies kanapowy:cool3: Piękny jest i domyślam się, że ze swoją Pancią? Już na poprzednich zdjęciach zauważyłam, że jego lewe oko w kąciku jest czerwone. Czy coś jest nie tak, czy taka jego uroda? Nie widać jakie jest drugie, bo ma czarna łatę.
  15. W schronisku w Mielcu jest mix charta, ok.6 letnia suczka, spokojna. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1392"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/breithbuyt.JPG[/IMG][/URL]Galeria i opis suczki [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/76%20sunia%20chart%20(5).JPG[/IMG]
  16. W schronisku w Mielcu jest od niedawna k. 2 letni sznaucerek. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1394"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/sznaum.JPG[/IMG][/URL]Galeria i opis pieska [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/73sznau.JPG[/IMG]
  17. I właśnie to miałam na myśli, kochający dom.:lol: Pokochać Amory i dac im własny, kochający dom. Gdzie jest taki człowiek?
  18. A Bacuś przecież do podhalana podobny. I co?:-(
  19. Czy są jakieś dobre wieści o nowym domku Bianki?
  20. Czaruś wypatruje własnego człowieka [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1240/dsc5887lb4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...