Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Szczeniaczki w górę.
  2. Maleńka suczka nadal czeka.
  3. Cudne cudo:loveu:. ŚLiczna, kochana psica.
  4. Sunia, no to jeszcze lepiej.:loveu: Gdyby zaakceptowała moje koty, miałaby u mnie DS. Ale jeśli Dorothy zakochała się, to ustępuję, szczęście suni najważniejsze.
  5. Piękny ale smutny Sasza czeka na dom. [IMG]http://tinypic.pl/t1/out.php/i55717_ResizeofHPIM9948.JPG[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/t1/out.php/i55718_ResizeofHPIM9950.JPG[/IMG]
  6. A co ona taka pękata? Może to złudzenie?
  7. Przypadek, zobaczyłam tutuł... Mam wrażenie, że to napisała osoba z TOZu, nowa na dogo. Nie ma tam u Ciebie psa polującego na myszy?: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=96131[/URL]
  8. Nawet nie mów głośno o tym, bo jeszcze coś wymyślą, nie daj Boże. Wierzę, że w końcu jego człowiek go odnajdzie.
  9. [quote name='konstytucja']Do góry! Śliczyny jest... bardzo podobny do mojego Bajtusia, też psiaka ze schroniska, który odszedł od nas trzy lata temu :( Mam nadzieję, że znajdzie domek ;)[/quote] A może Ty Konstytucjo, masz miejsce w sercu i w domu dla Kajtka? Kajtek szuka swojego człowieka.
  10. Starszy ONek czeka na swojego człowieka.
  11. Tak wygląda jakbyś chodziła z wszystkimi na raz:crazyeye: Tu link do wątku o schronisku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8547621#post8547621[/URL]
  12. A może w tytule napisać, że szuka domu bez kotów? Czy to pomoże, trudno powiedzieć, ale spróbować warto.
×
×
  • Create New...