Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Komu cudne psiaki do pilnowania i kochania?
  2. Musi się znaleźć domek dla małej i na pewno tak będzie.
  3. Mam takie pytania: Po pierwsze, Bazyl nie jest wykastrowany? Czy to nie pomogłoby w tej sprawie. Wiem pies z rodowodem, wystawowy itp.,ale nigdy nie widomo co przekaze potomstwu. Czyli do hodowli raczej nie. Po drugie, czy on czasem nie miał jakiegoś wypadu z urazem głowy? To mogło być nawet niewielki uderzenie a powstał jakiś krwiak. Takie wątpliwości mi się nasunęły, jeśli o tym już było, wybaczcie.
  4. Piękny ale smutny wiersz, tak jak smutne są losy Loga i wielu innych psiaków.
  5. Szczeniorki czekają na własne domki.
  6. ONeczek do góry wypatrywać domku!
  7. Takie wspaniałe pieski i nie mają własnych domków. Domki, gdzie jesteście?
  8. Oby się zakochał ktoś z domkiem i ogrodem, i miejscem dla Brutusa.
  9. Ogłosiłam Bacusia na: http://mielec.olx.pl/item_page.php?Id=5090702&g=6 http://www.vendito.pl/search.php?action=det&obj_id=000006312 http://ale.gratka.pl/ogloszenie/704202_sniezny_pies_rarytas_dla_oka_i_serca.html http://www.eoferty.com.pl/id55259_sniezny_pies_rarytas_dla_oka_i_serca_czeka_w_schr.html
  10. Szukamy transportu dla psiaka w stronę Krakowa. Kto może pomóc? Osobiście jeszcze nic nie wiem nt. transportu.
  11. Wstawiłam Bułeczkę Izę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8432286#post8432286[/URL]
  12. Wstawiłam Biankę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8432286#post8432286[/URL]
  13. Bianka ma obserwatora na allegro. Za 23 godz. kończy się aukcja. Może coś dobrego z tego wyniknie.
  14. W poście 5, dodany Anatol nowy pies, owczarkowaty ok. 1-1,5 roczny mix [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/ruuudy%20pies%20(9).JPG[/IMG]
  15. Czaruś i Rino też chcą zamieszkać we własnych domach.
  16. Viris, kochana, mogłabyś mnie baaardzo skrzyczeć :xza poprzedni podpisik, a jednak pięknie mi poradziłaś. Nie mam pretensji, że robisz to, co do Ciebie należy. Czy teraz jest w porządku, czy jeszcze za dużo?
  17. Łatwo się nie poddaję;). Tylko nie wiem ile zajmuje tekst. Ale jak Viris wróci to mi pewnie powie.
×
×
  • Create New...