Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Baron w górę! Może tam ktoś na ciebie czeka.
  2. Logo też chce mieszkać we własnym domu.
  3. Babunia już tak długo czeka na własny kąt.
  4. Śliczna, wesoła i grzeczna Hienka, też chce zamieszkać we własnym domu.
  5. Ruszajcie pieski na początek, może tam ktoś was wypatrzy.
  6. Starszy ONek nadal czeka...
  7. Kajtek i jego koledzy szukają własnych domów.
  8. A dlaczego, ty piesku, tak długo siedzisz w schronisku?
  9. Czekam na wieści z wizyty w schronisku. Z Krakowa mogłabym odebrać go osobiście. Oczywiście jeśli to mój dom będzie jego DT.;) A nie ma wieści o domu stałym dla piesia?
  10. Śliczny ten psiak. Oby szybko znalazł swojego człowieka. Piesek dodany do zbioru wątków w drugim poście.
  11. Pokaż się Kreciu na początku.
  12. Ty Ania, sama z tą watahą chodzisz na spacery?
  13. To ten maleńki psiaczek? No teraz już nie taki mały. Widać, że mu dobrze u Was. Jest piękny, a czytam, że charakter wspaniały, pomijając dziurę w kanapie;).
  14. To ta sunia? (upewniam się;)) [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1378"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/bruithui.JPG[/IMG][/URL] :bigcool:
  15. [quote name='Dorothy'] Ja tylko chcę żeby on szybko stamtąd wyszedł. Gdziekolwiek.[/quote] Ja też. I dlatego pytam. A skoro masz idealne warunki, to go zaraz bierz. Szkoda psa.
  16. Dorothy, zaproponowałam swój dom jako DT, ale mam koty. Czy uważasz, że nie powinnam wogóle tego brać pod uwagę? Jak napisałam wcześniej, chciałabym wiedzieć, czego mogę się spodziewć. A branie wszystkiego pod uwagę w takiej sytuacji, moim zdaniem, wcale nie jest wadą. No, ale każdy może meć własne zdanie.
  17. Podniosę, może ktoś pieska zauważy.
  18. Dobre wiadomości! Pozostałe szczeniaczk,i też chcą do własnych domków.
  19. Oby tak się stało. Tak dużo tych psiaków w schronisku.
×
×
  • Create New...