Wznowiłam aukcję Bianki, może tym razem się uda:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=264396259"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=264396259[/COLOR][/B][/URL]
Wstawiłam mieleckie Oneczki do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8500581&posted=1#post8500581[/URL]
może któremuś z nich się poszczęsci i znajdzie dom.
Osobiście lubię mieć obserwatorów:cool3:. Wtedy wiem czy aukcja jest doć "atrakcyjna" czy coś zmieniać. Ale długo obserwujący, to mogą być tacy co :crazyeye:na kilka aukcji i z tego nic.
A co z operacją Angeli? Juz coś wiadomo?
Takim preparatem chemicznym, o którym piszą dziewczyny, można byłoby chociaż spróbować, czy wykastrowanie zmieni Bazyla na tyle, że można będzie z nim spokojnie żyć.