Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Oj, to siedzę jak na szpilkach.
  2. maggie1971, ale Fantusiową lalę masz w awatarku:loveu: Wyjazd Koli jest coraz bliżej. Na pewno będzie szczęśliwa i kochana w nowym domku. Takiej suni nie da się nie kochać. Ona jest wspaniała.
  3. Co słychać u Saby? Pojechała do własnego domu?
  4. Nie wydaje mi się, że zbyt drogo. Poczekaj, zobaczysz, czy są chętni, obniżyć cenę zawsze możesz.
  5. No myślę, że kolędują. :cool1: Taką pięknotę każdy chciałby poogladać i pomiziać;) Czyli wszystko na najlepszej drodze do szybkiej aklimatyzacji kicorka, bo skoro już zaliczył łóżko swojej pani, tzn,. że ją zaakceptował. Bardzo, bardzo się cieszę, że kiciuś tak dobrze trafił.
  6. Jak minęła kicorkowi pierwsza noc w nowym domku?
  7. Wstawiłam Angelę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9288470&posted=1#post9288470[/URL] sama nie wiem, czy to byłoby możliwe, ale próbowac warto.
  8. Mieleckie ONki czekają, aż ktoś je zauważy i pokocha.
  9. Oby, oby...tak właśnie było. A jak jeszcze będzie zdrowa i wysterylizowana, to mam nadzieję domki ustawią się w kolejce.
  10. Oooooo....:crazyeye: Czyżby wypatrywała szusujących narciarzy? A może obserwuje pogodę?;)
  11. O żesz to...Ale charakterna:shake: Ale z niej ślicznota:loveu: Przecudny, puchaty kłebuszek. Może faktycznie jak się wybiega, to nieco odpuści innym pieskom:cool3: Chociaż ma wrażenie, że ona właśnie taka jest.:mad:
  12. Wspaniale, że kocio jest już bezpieczny i szczęśliwy w nowym domku.:multi: Dostałam maila od Patrycji i pisze, że nie obeszło się bez przygód, zakończonych szczęśliwie dla wszystkich stron.;) Bardzo prosze o jakieś zdjęcia z nowego domku, żeby nacieszyć oko wzajemnym szczęściem. Noemik, bardzo Ci dziękuję za pomoc w znalezieniu domku dla kicorka:loveu:
  13. Trzymam kciuki, żeby się udało Logusiowi znaleźć dom.
  14. Kto szuka ONka przyjaciela i towarzysza? W mieleckim schronisku na pewno go znajdzie.
  15. O matko! Małe biedactwo :-( Ile on na ulicy doświadczył niepewności i strachu. Czy wogóle czegoś innego zaznał w życiu. Tego się nigdy nie dowiemy. Melon bardzo potrzebuje kochającego domku.
  16. [quote name='Murka'] Jest przesłodka do ludzi, ale do psów i suk zadziora, że hej :cool3: ;)[/quote] Tak na ostro, czy raczej zabawowo?
  17. Wypatrujemy oczęta za zdjęciami Angeli. Murko, litości, cyknij jakieś.
  18. No proszę, proszę, Murka nawet bez bazarków zdobywa kaskę na hotelik dla Angeli ;). To jak, Kola już siedzi na walizce, czy jeszcze żyje w błogiej nieświadomości, że czeka ją podróż przez pół Polski?
  19. Na pewno znajdzie go jego człowiek. Logo się przypomina.
  20. Kakadu, jak zrobisz bazarki, wklej tutaj linki. Będziemy Cię wspomagać :multi:
  21. [B]Angela[/B] jest już w hoteliku u Murki. To pełna energii i wigoru sunia, kochajaca człowieka. Ok. 23 stycznie będzie operowana. [B]Kosma[/B], śliczny, pszeniczny terierek czeka na swoją szansę.
  22. Tak dużo ONków i mixów czeka w chronisku. Skąd wziąć tyle domków? Czy te psy są skazane na schronisko do końca swoich dni?
  23. Hop na początek wypatrywać domków.
×
×
  • Create New...