Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='Murka'][B]terra[/B], to niestety nie ten. Chodzi o Burasa, który już dłuugo przebywa w schronisku i jest starszy: [URL]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=K&str=1&sort=data%20DESC&pid=993[/URL][/quote] Szkoda, że nie ten, ale całe szczęście, że kicorek znalazł dom. Mam nadzieję, że kastracja pomoże, tak jak w wielu tego typu przypadkach było.
  2. W górę! Pieski czekają!
  3. Jazziku, jesteś tak śliczny, że domki będą się o ciebie biły.:loveu:
  4. Ale ma cudne uszęta:loveu: Psia lala. Każdy piesek we własnym domku, kochany - rozkwita.
  5. Do góry Uszusiu, musi cię odnaleźć własny człowiek:multi:
  6. [quote name='Murka']I kota też! Olbrzym Buras też już swoje odsiedział w schronisku i wreszcie jedzie do domku, do Zamościa :multi:[/quote] Czy to ten przytulaśny Buras, koremu założyłam na miau wątek, czy jakiś inny? [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=59714[/URL]
  7. To dobrze, że nareszcie jest zainteresowanie Julką. Na pewno znajdzie sie dla niej najlepszy domek. Trzymam kciuki:kciuki:
  8. Dodam jeszcze, że Amory wystawiałam chyba ze dwa lata;) No i odnalazły je wreszcie domki.:lol:
  9. No to mamy szczęśliwe zakończenie! Tak bardzo się cieszę, że nareszcie Amory mają domy.:multi:
  10. Adopcje bardzo cieszą:multi: Oby jak najwięcej. Maluszki czekają na domki.
  11. W górę pieski, może ktoś was wypatrzy!
  12. Evita., nie zrobiłaś zamieszania. Kto pyta, nie bładzi;) Wpłynęły też pieniążki za bazarek od: [B]ULKA12 20,25 zł.[/B] [B]Mamy zatem już 97,95 zł.[/B]
  13. [quote name='evita.']Terra, ale ja zrobiłam przelew na 40 zł. ;)[/quote] Od kwoty, którą wpłaciłas, odliczyłam koszt przesyłki tzn. 3,75 zł. , tak jak było powiedziane w opisie bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102078[/URL] tutaj link do cennika poczty polskiej: [URL]http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm[/URL] Ceny przesyłek, ktore podałam wcześniej na bazarkach i w pw, są cenami z ubiegłego roku. Od 1 stycznia 2008, poczta polska wprowadziła nowy cennik, niestety koszty przesyłek są wyższe.;)
  14. Dzisiaj wpłynęły na konto pieniążki od: [B]evita. 36,25 zł.[/B] [B]moja córka 30 zł.[/B] [B]Razem mamy: 77,70 zł.[/B]
  15. Juleczko, gdzie twój kochający domek?
  16. To już musi byś dorosła pannica :loveu: Ciekawe jak teraz wygląda i jaka jest duża?
  17. Biedne wyżełki, marzną w schronisku. Kto je nareszcie przytuli i ogrzeje?
  18. Rudy czeka! Taki pies każdemu rozświetli szarości zimy.
  19. W schronisku w Mielcu jest nowy pies, mix ONka i kaukaza, taki mix DONek, śliczny, spokojny pies. [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1485"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/otuyvyr.jpg[/IMG][/URL] Galeria i opis psa [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/kudlabramaa.jpg[/IMG] Pies został dodany w pierwszym poście.
  20. Wysłałam wczoraj ofertę na ogłoszenie "szukam", kaukazowatej suni. Namiary na Ulka18. Może jej się uda znaleźć domek.:kciuki:
  21. Sam na działce mieszkał, czy ze starszą panią? Biedny pies, biedni ludzie, którzy wsparcia nie mają od bliskich.:shake:
  22. Wierzę, że wszystko uda się jak najlepiej. Amor to mądry, kochający ludzi pies. Szybko zrozumie jak ma żyć w nowych warunkach. Trzymam kciuki za powodzenie adopcji.:kciuki:
  23. :Rose: Bardzo proszę o wygospodarowanie czasu na dostarczenie Amora do jego domu. Bardzo, bardzo proszę:modla:
×
×
  • Create New...