Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ok. 7 letni pies, [B]AS II[/B], mieszka w hali. To spokojny, ułożony pies. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Wilczurowaty%20pies%20(3).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Wilczurowaty%20pies%20(4).JPG[/IMG]
  2. Rozpiera małą radość, bo nareszcie zamieszkała we własnym domku. Sprytna z niej bestyjka, wie, że jak człowiek nocą przytuli się do zwierzaka, to przepadł na amen i nie jest w stanie z tego zrezygnować.:evil_lol:
  3. To bardzo dobra wiadomość o tym ,że Andzia lubi dzieci. Moim zdaniem, im szybciej, tym lepiej. Kwota za transport nie jest zawrotna, więc wydaje mi się, iż w tym wypadku warto. A tydzień to sporo czasu. Gdybyś Murko jechała w poniedziałek, to będziesz się widziała z tym panem, czy tylko w piątek jest to możliwe? Osobiście jestem za przyspieszeniem operacji jak tylko się da.
  4. Dodam jeszcze do mieleckich dobermanów, malutką [B]Fionkę 3[/B], ok. 3 letnią suczkę, która wygląda jak mini dobreman.:loveu: To bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi i zwierząt sunia. Fionkę wystawiam na allegro. Oto [B]Fionka3[/B]: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20rzeszboksu%20(1).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20rzeszboksu.JPG[/IMG]
  5. Ha...powsinoga jedna:loveu:. Dobrze, że wraca (do domu:-(). Ale nie ma co rozpaczać, kochane cioteczki troszczą się o niego tak, jak nie troszczy się wielu właścicieli psów w domach. Czy Grall jest kastrowany? Skąd u niego zapędy włoczęgowskie? Czy to cecha rasy?:hmmmm: Ten kto pokocha Gralla i da mu dom, odnajdzie Graala.:cool1:
  6. [quote name='Respev']A co ma być? [/quote] Życie pisze różne scenariusze i nie konicznie zawsze takie, jakbyśmy sobie życzyli;)
  7. Cynamon, śliczne imię i pasuje do niego:loveu: Wspaniale, że znalazł już "bratnią duszę" wśród czteronożnych domowników. Czekam niecierpliwie na obiecane fotki;)
  8. Co słychać u Rudego Tygrysa? Jak przebiega aklimatyzacja? Zaakceptował wszystkich domowników?
  9. Maszeruj na poczatek i rozprostuj łapki.
  10. Jeszcze cztery dni i rozpocznie się nowy etap w życiu Angeli.
  11. Czy są jakieś wiadomości od Julki-Figi? Jak przebiega aklimatyzacja w nowym domu?
  12. Co tu taka cisza nastała? Co nowego u Saby?
  13. Wesoły Czarnuszek przypomina, że jeszcze czeka na domek.
  14. No tak! Przez żołądek do serca. Ale niech tam...Grunt, że ma kochający domek.
  15. Słodkie pod każdym względem psiaki, szukają swojego miejsca na ziemi.
  16. Jeśli to jest Hodowca przez duże H, to jak stwierdzi, że zachowanie Bazyla nie jest wynikiem błędów wychowawczych tylko wad wrodzonych, nie będzie go rozmnażał. Bazyl nie ma uprawnień hodowlanych. A to nie jest pseudohodowla. Tak przynajmniej zrozumiałam z wypowiedzi JoannyP.
  17. JoannaP, to bardzo pocieszające co napisałaś. Mam nadzieję, że ów pan jest [B]hodowcą z prawdziwego zdarzenia[/B].
  18. No to trochę kaski jest, ale lepiej, żeby Andzia z niej nie skorzystała i szybciutko pojechała do własnego domku. Byłoby dla następnej biedy ze schroniska.:roll:
  19. Ale się cieszę, ze Julcia-Figa już w nowym, kochającym domku.:multi: Mądra psina wiedziała, że po nią przyjechali jej ludzie. Wspaniale! Z niecierpliwością czekam na relacje z podróży i nowego domku.
  20. Viris, każda szkoła w czasie ferii ma dyżury. Jeśli przybędziesz nie zapowiedziana, możesz nie zastać dyr. szkoły, ale można się umówić tel. Zawsze to jakieś wyjście.
  21. Kochany Amor,:loveu:po trzech dniach, zaznaczył dom i już jest jego:cool3: Mądra psina.
  22. Brak mi słów. :shake: Jestem zdruzgotana.
  23. Ona jest śliczna:loveu: To już nie ten "wymoczek" co był w schronisku. Szkoda, że taka "charakterna", bo to zawęża krąg domków.:mad: Czy aby ona naprawdę ma 8 lat? :hmmmm:Moja suka też skończyła 8, a jak próbuje rzadzić to młodsi (nie wszyscy) się jej już stawiają.
  24. Jakie są wieści o Bazylku? Do kogo pojechał? Jak się zachowuje? I wogóle co z nim będzie?
×
×
  • Create New...