Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wspaniale, że Saba nareszcie znalazła swoją prawdziwą "przystań". A może by dać tytuł jakiś bardziej optymistyczny? ;)
  2. O, pieski leżą jednakowo. Wygląda na to, że Amorek już jest domownikiem w pełnym słowa znaczeniu. Oni chyba pilnują rowera, żeby im nie uciekł:cool1:
  3. Czarny Wesołek przypomina, że czeka na domek.
  4. Nikt tutaj nie zagląda,:shake: nawet założycielka wątku:-(
  5. Biedna Karolcia, brak zainteresowania sunią. A ona tak chciałaby kochać swojego człowieka.
  6. Taki piękny pies nie ma swojego domu. Kto da mu szansę na lepsze życie?
  7. Dostałam odpowiedź ze ZKwP o z Zabrzu. Wiedzą co to za piesek. Nawiązali kontakt z hodowcą, który myślę, zechce się dowiedzieć, co jest z pieskiem. Nikt nie wie co z nim teraz jest?
  8. W górę pieski, może ktoś was wypatrzy.
  9. Wiem Ulka18, że wystawiałaś Angelę i ja osobiście jej teraz nie wystawiłam. I chyba nikt tego nie zrobił.:shake:
  10. Wstawiłam mieleckie oNeczki do wątku; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9366667&posted=1#post9366667[/URL] Może któryś nich, znajdzie dom.
  11. Wstawiłam szczeniaczki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9366667&posted=1#post9366667[/URL] Może któremuś z nich się poszczęści.
  12. To wspaniałe, że u małej wszystko w porządku. Czekam na obiecane zdjęcia.;)
  13. Skoro Grall lubi wycieczki;), to będzie ze mną, chociaż wirualnie, spacerował po dogo.
  14. Zrobiłam banerek z Angelą, wirualnie pospaceruje ze mną.:multi:
  15. Frodek nóżki musi wyleczyć, a domek jak kocha, to poczeka;)
  16. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia. Kola to wspaniała sunia i nie może byc inaczej w nowym domu.:loveu: Viris, ode mnie też wielkie dzięki. Kola miała bardzo daleko do domu i Ty jej pomogłaś tam dotrzeć.:lol:
  17. [B]Murka,[/B] dałam właśnie ten. Tak na razie zostanie, a w następnych ogłoszeniach dam namiar na Ciebie bezpośrednio. Wpłynęły pieniążki z bazarku od [B][COLOR=red]Alpiny, 10,70 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Razem mam [/COLOR][COLOR=red]15,[/COLOR]70 zł. [/COLOR][/B] [COLOR=black]Pieniążki przelałam na konto Murki.[/COLOR] [B][/B]
  18. Podniosę Loga, on tak długo czeka.
  19. Podniosę was, biedactwa. Wypatrujemy domów.
  20. Co tam nowego u Amorka? Są jakieś nowe wiadomości?
  21. Czy są jakieś wieści z nowego domku od Julki-Figi?
  22. Piękna, zielonooka z promykami słońca w sierści Szyszka czeka. Aż nieprawdopodobne, że tak długo czeka.
  23. Coś musi robić, to i wycieczki sobie robi:cool1:a co?
×
×
  • Create New...