Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Udało się! To teraz czekamy na relację ze spotkania Julki ze swoją panią.
  2. Nie ma tam w okolicy żadnego TOZu? Może oni by Ci pomogli? No i zawsze możesz zwrócić się o pomoc do prasy, o czym w rozmowie z panią możesz nadmienić. Chociaz lepiej po dobroci, że Tobie zależy tylko na psach a nie na rozgłosie. Powodzenia.
  3. Kropek, pies idealny, chce zamieszkać we własnym domku.
  4. Gdzie są miłośnicy ONków? Nawet nikt nie zajrzy tutaj:-(
  5. Halcia, jesteś niesamowita i niezastąpiona :loveu: Najlepszy i jeśli chodzi o mężczyzn bardzo prawdopodobny, jest ten argument;) :cyt."kierownikowi zal bedzie miejsca w aucie i moze pójdzie za ciosem i da na czwarta?"
  6. Oj, Andzia! Czyżbyś ty była sunią nie tolerującą innych suk? Czy tylko zazdrość cię zżera, bo Sabcia ma dom a ty biedulo jeszcze nie? Ale już niedługo, na pewno znajdzie cię twój człowiek.
  7. Co tam takiego ciekawego schowało sie pod tą folią? Jedna psiunia robi zadymę a reszta patrzy, co z tego wyniknie:evil_lol:
  8. Bacuś jest na allegro, może tym razem odnajdzie go jego człowiek. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298188536
  9. Juleczko, kładź się koło Maji na kanapie i ściskaj mocno 4 łapki, za swoją przyszłą pancię.
  10. Cudownie, Kola będzie miała wspaniały domek:multi:
  11. Domku Uszusia, przybywaj i nie daj mu długo czekać.
  12. Rino i Czaruś też chcą zaznać miłości i troski od własnego człowieka i ciepła własnego domu.
  13. Respev, wszystko co piszesz to przypuszczenia.;) I oby były słuszne, czego Ci z całego serca życzę, nie wspominając o interesie Saby, bo o nią tutaj głównie chodzi.;) Moje psy żyją w zgodzie z kotami i żadne obce psy z tego tytułu ich nie atakują.:cool1:
  14. A co jeśli się nie powiedzie ten misterny plan?
  15. Angelka pokazuje wszystkim cioteczkom, jaka jest śliczna.:loveu: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9426/angelazi7.jpg[/IMG]
  16. Ruszcie nóżkami i pokażcie się na poczatku.
  17. Jutro zrobię Bacusiowi allegro. A teraz hop do góry, może tam ktoś cię piesku szuka.
  18. Zdjęcia musisz mieć na jakimś serwerze a pózniej trzeba użyć znaczników, pomiędzy nie wkleić adres zdjęcia: [img]...[/img]
  19. 23 lub 24 stycznia i Angelka będzie jak nowo narodzona;)
  20. Też tak myślę, że po tym jak się Angela zaprezentowała, to długo na domek czekać nie będzie. Dzisiaj wpłynęły pieniążki z bazarku od: [B][COLOR=black]ulvhedinn 5 zł.[/COLOR][/B]
  21. Wielka szkoda. A już się cieszyłam, że Saba będzie miała dom.:-(
  22. Małe suczki się przypominają.
  23. maggie1971, można w wątku transportowym wpisać swoją ofertę lub założyc nowy wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=521[/URL]
  24. Świetnie, może panu przypadnie do serca. Byłoby wspaniale.
×
×
  • Create New...