Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Może już widziałaś, a może nie;) Tu jest taki sprytny watek ze zgłosznym zapotrzebowaniem . Może coś Ci się uda wysępić od znajomych , czego akurat potrzebuje dogomaniak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31937&page=300[/URL]
  2. Bardzo sie cieszę, że szykuje się domek dla Saby. Trzymam kciuki, żeby to był najlepszy z najlepszych;)
  3. Noemik, wysłałam pw. Bardzo bym chciała, żeby kocurkowi się udało znaleźć wspaniały domek. Zasługuje na to, by być kochanym.
  4. Oby jak najszybciej. Co prawda u mnie ma tymczas, ale nie możemy znaleźć transportu a w tym wypadku czas liczy się bardzo.
  5. I znowu spacerek na pierwszą stronę.
  6. [quote name='Murka']Oki, to Angelka przyjeżdża w piatek ;) Od kiedy do kiedy mam "zawołać"? :roll: Zostałoby troszkę więcej dla Angelki :cool3:[/quote] Wspaniale, że już ruszy do przodu sprawa Angeli. Tak myślę, że jeśli Pani sama chce zapłacić, to za te dni, ponad pierwszy ustalony termin adopcji, byłoby sprawiedliwie.:roll:
  7. Musimy dać radę. To wielka szansa dla Angeli. Może jak bedzie zdrowa domek się znajdzie? Justynna, nie bardzo zrozumiałam o co z tymi numerkami chodzi, ale dlaczego Ty masz do kogoś dzwonić? Jak mu zależy niech dzwoni sam. Oba maile są od tej samej osoby?
  8. Z przyczyn losowych, piękny, rudy, ok. 2 i pół letni kocurek szuka nowego domu. Kotek jest miziasty, kocha człowieka. Jest odważny i nikogo się nie boi, co w niektórych okolicznościach może być niebezpieczne. Tam, gdzie teraz przebywa jest kotem wychodzącym, ale pozostawiony w domu, załatwia się do kuwetki. Kocurek jest wykastrowany. Temu kto zechce dać dom temu cudnemu kotu, numer tel. podam na pw. Obecnie kotek jest w Dębicy. [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/783/dscn7917nn7.th.jpg[/IMG][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8/dscn7918hv6.th.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/134/98ecec8a2ab81d17.jpg[/IMG]
  9. Wstawiłam sunię szczeniaczka ze świetlicy do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9255238#post9255238[/URL]
  10. Karolcia pokocha swojego człowieka mocno, całym swoim psim serduszkiem. Ten człowiek stanie się dla niej, całym jej światem. Pokochaj i przygarnij Karolcię.
  11. Angelko już niedługo, mam nadzieję, i dla ciebie słoneczko zaświeci.
  12. Malutka suczka bardzo prosi o domek.
  13. Zdolna, mądra i śliczna psinka:loveu: Komu takie cudo?
  14. Pieski nadal czekają na kochających ludzi i domy.
  15. Amor to mądry pies i jak widać, wszystkiego uczy sie bardzo szybko. A juz na pewno nie trzeba go uczyć do czego służy wersalka, no chyba że o tym dowidział się od Gusia. ;)
  16. Kto pokocha Wesołka? On już bardzo długo czeka na swoją szansę i dom.
  17. Biedna, kochana Lala, nie doczekała pomocy i własnego domku:-( Hasaj po zielonych łąkach wesoła i szczęśliwa:-(
  18. To już jest panienka jak sie patrzy:loveu: Ona teraz rośnie intensywnie, czy dostaje potrzebne witaminy i minerały? Pytam, bo nie bardzo podobają mi się jej nożki z przedostatniego zdjęcia.
  19. Śliczności w górę szukać domków.
  20. :kciuki::kciuki::kciuki: i czekam nic nie mówiąc;)
  21. Tak, czy inaczej, jest lepiej ze zdrówkiem Uszusia, ale domku jak nie było tak nie ma:-(
×
×
  • Create New...