Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Do chwili obecnej nie wpłynęły już żadne pieniązki z bazarku, zatem dokanałam wpłaty na konto Murki. [B]Przelałam 115 zł.[/B] Jak pieniążki dotrą na konto, poproszę o potwierdzenie na wątku. Angelko, już niedługo twój los się polepszy.
  2. Karolciu, kiedy nadejdzie twój szczęśliwy dzień?
  3. Podniosę Gralla, niech się rozejrzy na początku.
  4. A tymczasem Frodo rozgląda się za domkiem.
  5. Przypomnijcie o sobie psiaki.
  6. Do góry pieski, po domki!
  7. W końcu mądry chłopak. Wie co dobre dla niego.
  8. Pajutku, gdzie się podziewa twój człowiek?
  9. [B]BEN[/B], ok. 7 letni mix ONka, piękny , spokojny pies. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Ben%20(1).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Ben%20(11).JPG[/IMG]
  10. W sumie dobrze, że mi wiatr zerwał łącze i nie wysłałam kaski wczoraj:evil_lol:, bo dzisiaj jeszcze spłynęły pieniążki od: [B]oktawia6, 5,45 zł.[/B] [B]Teraz razem jest 113,40 zł.[/B] [B]Ma nadzieję, że pozostałe licytujące osoby wpłacą pieniądze.[/B] Murko, wstrzymam się z przelaniem tej kwoty jeszcze dzień czy dwa. Może coś się wyjaśni. A jeśli nie, to mam Twój numer konta.
  11. Juleczko, strasznie długo ten twój domek się ukrywa.
  12. Pancia zęby pokazała, to on też:evil_lol:
  13. Od [B]iryska [/B]z bazrku włynęło[B] 10 zł.[/B] [B]Teraz mamy z bazarków 107,95 zł.[/B] I tą kwotę przeleję już na konto Murki, bo płatnościami za operację itp. Ty Murko się będziesz zajmowała? Czy wpłacić na to konto, na które wpłacam za Julkę?
  14. Mieleckie ONeczki przypominają, że też tesknią za własnymi domami.
  15. Piękna suczka szuka swojego człowieka.
  16. Gdzie jeszcze można cię pokazać piękny psie, żeby ktoś docenił twoje piękno i charakter?
×
×
  • Create New...