Od wczoraj nie miałam netu, a tutaj takie ważne rzeczy się dzieją.
Angela już prawdopodobnie po zabiegu. Trzymaj się malutka, teraz tylko będzie lepiej.
Z niecierpliwością czekam na wieści.
Tytułem informacji dodam tylko, że czarna60, licytująca na moim bazarku z pluszowymi breloczkami, odstąpiła od finalizacji transakcji.:cool1: