Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Hura!:multi:Kolcia jest już we własnym domu. Jakie to krzepiące wieści:oops: Teraz szybciutko się zaaklimatyzuje i będzie szczęśliwym pieskiem. Wspominałam, że Viris to dzielna kobieta.
  2. Frodek do góry, nie obijać się w tyle, tylko wypatrywać domku;)
  3. Na razie ogłosiłam Andzię tutaj: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/936593_mix_terierko_pudelka_angela_szuka_domku.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/936593_mix_terierko_pudelka_angela_szuka_domku.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=13714"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=13714[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.eurobazar.pl/index.php"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.eurobazar.pl/index.php[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT='Times New Roman'][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert1311266.html"][COLOR=#800080]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert1311266.html[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT='Times New Roman']Dałam adres mailowy schroniska. Ale chyba powinien być też telefon i to do Ciebie Murko?[/FONT]
  4. Fionka, mała laleczka pojedzie:multi:
  5. Viris jest bardzo dzielna. Czekam na wiadomość, że są na miejscu. Szerokiej drogi.:multi:
  6. [quote name='aisaK'];) Napisze do Niemiec;) Z Mielca pojedzie: Melon, Rubi, Śnieżka (w domku bedzie Snow),[B] miks pinczerki[/B]. To i tak juz sporo ;)Ale przeglądana jest stronka w dalszym ciągu i być może uda się fundacji przyjechać do Mielca, zobaczymy...[/quote] O którą sunię chodzi? Fionkę II?
  7. :crazyeye:Ale ona ma piękną sierść. Terierki chyba takiej nie mają? Szatę ma pudlowską:loveu:;)
  8. Pajutku, tak bardzo pragnę, żeby ci się udało.
  9. Przypominam o cudownych ONkach ze schroniska w Mielcu.
  10. Szczeniaczki czekają na domy.
  11. Wstawiłam Kosmę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104575[/URL]
  12. Jak minęła nocka? Lepiej już się czuje? Zauważa już obok siebie inne zwierzęta, czy jeszcze nie?
  13. Ale zmarnowane suczydło. ale teraz juz tylko będzie lepiej. Ale ona ma bardzo ładne zęby, tak przynajmniej widać na zdjęciach.
  14. Co za facet:shake: . Andzia załuguje na wspaniały domek, a nie jak się spodoba inny piesek czy kotek to pojdzie na bruk.:mad: To dobrze, że wszystko przebiegło pomyślnie. Teraz szybka rekonwalescencja i panna gotowa zamieszkać w nowym domku. Została wysterylizowana? Uaktualnię ogłoszenia Andzi.
  15. Jakie wieści o Andzi? Jak sie czuje? Czy wszystko poszło pomyślnie? Gdzie jest teraz? Co to było? itd, ....
  16. Trzymam najmocniej jak mogę za szczęśliwą podróż Viris wraz z Kolą. Kola będzie nareszcie miała własny dom.:multi:
  17. Od wczoraj nie miałam netu, a tutaj takie ważne rzeczy się dzieją. Angela już prawdopodobnie po zabiegu. Trzymaj się malutka, teraz tylko będzie lepiej. Z niecierpliwością czekam na wieści. Tytułem informacji dodam tylko, że czarna60, licytująca na moim bazarku z pluszowymi breloczkami, odstąpiła od finalizacji transakcji.:cool1:
  18. Takie cuda czekają w schronisku na własne domki. Kopiuję ze strony schroniska. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/P1010010.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/P1010014.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/P1010018.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/P1010019.JPG[/IMG]
  19. Piękny pies i suczka czekają na domy.
  20. Jakie samopoczucie ma Angelka? Pewnie nawet jej do głowy nie przyjdzie, że jutro taki ważny dla niej dzień. Trzymam kciuki za udaną operację, i może domek na dokładkę?;)
  21. Czy przyszła odpowiedź ze schroniska w sprawie Buni?
  22. On jest prześliczny.:loveu: Dlaczego jeszcze siedzi w schronisku a nie wyleguje się na kanapie we własnym domku?
  23. Udało się! Sunia ma dom.:multi: Respev, powodzenia, opiekuj się Sabą dobrze.
×
×
  • Create New...