Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Gdzie jest domek dla malutkiej Poziomki? To taka kochana suczka, nie zajmie wiele miejsca w domu a wypełni miłością serce.
  2. Taka śliczna suczka, a tak długo czeka. Dlaczego do tej pory nikt się nie zakochał w Hience?
  3. Przypomnijcie, że jeszcze czekacie...
  4. Mieleckie cuda czekają na domy.
  5. Tak, taka przeprowadzka to jak exodus. Myślę, że musiałaby odbywać się etapami i małymi kroczkami, przez np. pół roku. Inaczej sobie tego nie wyobrażam:shake:
  6. Uszuś przypomina kochanym cioteczkom, ze bardzo chciałby zamieszkać we własnym domku.
  7. Wstawiłam wyżełki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9325599#post9325599[/URL]
  8. Wstawiłam Bacusia do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9325467#post9325467
  9. Wstawiłam Angelę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9325467#post9325467[/URL]
  10. Murko, proszę, przemagluj pana wzdłuż i w szerz, bo domek dla Andzi musi być wspaniały i na zawsze.
  11. Czas wyjazdu Koli, zbliża się wielkimi krokami.:multi:
  12. Będę w tym czasie zaciskać kciuki, żeby wszystko poszło jak należy. A teraz Andzia, hop na pierwszą stronę, pokazać się.:lol:
  13. [quote name='Murka']Jeśli tak, to nie ma sensu wieść suni do Nasielska, bo jeśli sunia w najbliższym czasie nie znajdzie domu to przychodzi do mnie do hoteliku i jedzie do Niemiec, gdzie czeka na nią już domek ;)[/quote] Wielka niedpodzianka! Malutkiej się udalo znaleźć domek!
  14. A nawet jak nie będzie zainteresowany, to taka ślicznota, zdrowa ślicznota na pewno szybciutko znajdzie domek.
  15. [quote name='BlackSheWolf']ja tez mam rybki :D ale jakie one nudne :roll: nawet ich pogłaskać nie można :evil_lol::evil_lol:quote] O, nie zgadzam się, że rybki są nudne.:shake: Akwarium z rybkami to najlepszy na świecie sposób na odstresowanie. Nie wiesz kochana co masz;) A to, że głaskać ich nie można to zaleta i jeszcze na spacer w pluchę nie musisz z nimi iść.;)
  16. Wspaniałe masz zwierzątka.:loveu: Pumba nie rozrabia? Mój znajomy miał kiedyś świnkę morską, która wędrowała sobie po mieszkaniu, gdzie chciała. No i zjadła mu połowę dowodu osobistego. Musiał wyrabiać nowy, a na milicji (wówczas była jeszcze;)) nie chcieli uwierzyć, że to wina świnki. Piękne akwarium. A rudasek Rudolf śliczny, wpatrzony w pańcię psiak.
  17. Do góry wyżełki, wypatrujcie domków.
  18. Baron wciąż czeka, czy w końcu się doczeka?
  19. Kto pokocha i przygarnie Loga?
  20. Przypomnij o sobie ślicznotku.
  21. Jeśli na tym polega Uszusiowa upierdliwość, to tylko dobrze o nim świadczy. A ciocia Mysia_ musi byc jak z obrazka, skoro Uszuś się zapatrzył.
  22. Jednym słowem Halciu, potrafisz zawrócić w głowie Kierownikowi w sprawie bud, i bardzo dobrze.:evil_lol: Może jak tak często będą radzić o nowej lokalizacji schroniska, to coś z tego pozytywnego wyniknie?
  23. Wstawiłam długowłose szczeniorki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9318811#post9318811[/URL]
  24. Pszeniczny [B]Kosma [/B]czeka, by ktoś go pokochał. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/terrre%20(5).JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...