Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Kiedy wreszcie napotkasz swojego człowieka?
  2. :kciuki::kciuki::kciuki: Może to ten domek?
  3. Rino i Czaruś czekają na dom.
  4. Suczki do góry, wypatrujcie domków.
  5. Kto pokocha i przygarnie małą suczkę? Ona już tak długo czeka na własnego człowieka.
  6. Znajdą, na pewno. Wierzę, że gdzieś jest ich dom, który na nie czeka.
  7. Pieski szukają domków.
  8. Przypomnijcie o sobie psiaki.
  9. Aga, jeśli sąsiedzi będą chcieli mieć określoną ilość kg psa:cool1:, to mogą być dwa małe, może któryś staruszek się załapie.
  10. Zapomniany przez wszystkich piesek czeka na dom.
  11. Ta niewiedza co z sunią, sprawia, że czuję się beznadziejnie. Czy p. Kierownik przekazał jakieś info o suni? Gdzie jesteś mała suczko?
  12. Kto da szansę być szczęśliwymi, ONeczkom z Mielca?
  13. Julka, hop hop hop, szukamy domku w lot:multi:
  14. Podniosę starsze pieski. Kto pokocha seniora?
  15. Nie zauważyłam, że piesek już nabrał ciałka:oops: Takie psie cudo czeka na domek. Kto go pokocha i da mu dom na dobre i na złe?
  16. O matko! Ale chudzinka! Biedactwo kochne, jest śliczniutki, taki charcikowaty.:loveu: Szukaj kochającego domeczku malenki.
  17. Musi teraz nadrobić wszystkie chude lata spania w budzie a nie na pierzynie. Amorku, bądź szczęśliwy !
  18. Wstawiłam bernardynkowatą suczke do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9241637&posted=1#post9241637[/URL]
  19. W schronisku w Mielcu jest szczeniaczek, podobny do bernardyna, suczka ok. 4 miesięczna. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1489"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/pmroyhyu.jpg[/IMG][/URL] Galeria i opis szczeniaczka(klik) [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/szcze%20laln%20(4).jpg[/IMG]
  20. To liczna rodzinka. :lol: Najbardiej ciekawią mnie stosunki koty-szczurki. Myślę że Kola "wkomponuje" sie w to stadko bez problemów.
×
×
  • Create New...